Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ktoś mi sie włamał na konto ? (fifa 13/PS3)


P@in

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

więc wczoraj grałem sobie cały dzien w ulimate team (fifa 13)(PS3), zagrałem chyba z 10-12 meczy i jak dzis wszedłem na konto to nie miałem nikogo, wszyscy złoci zawodnicy byli wystawieni na akucje a nawet nie miałem kasy za nich. cały moj skład + łławka rezerwoych i nawet tych których miałęmk w klubie po prostu zostali sprzedani a ja nie miałem za to nawet kasy. i tu jest pytanie :

czy ktoś mógł mi sie włamać na konto ? jezeli tak to jak ? nie dawałęm nikomu moich pasów ani nic a może tak sie stało bo EA uznało mnie za bota i po prostu to miała być taka nauczka ?

peind.png


Opublikowano

Najprawdopodobniej ktoś ci się włamał, pomyśl może komuś dawałeś kuzynowi ? albo kolega zobaczył ?, bo od tak nikt ci nie mógł wejść.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

ehh... a taki ładny skład był :(

nie, zadnemu koledze ani bratu nie dawałem :( i ze 100 tyś w dupe...

peind.png


Opublikowano

ehh... a taki ładny skład był :(

nie, zadnemu koledze ani bratu nie dawałem :( i ze 100 tyś w dupe...

No to niestety nic nie zrobisz, chyba że do nich napiszesz ale wątpię czy by mogli, ale zawsze możesz spróbować.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

podasz mi link gdzie moge do nich napisac ?



widać że ktoś mnie okradł :(

>> ss kupiony jakiś gówniany zawodnik za 100k ...

fotkal.png
jak bym pokazał im jeszcze jaki klub to kupił to miałbym szanse odzyskać kase ?
peind.png


Opublikowano

do kogo mam zadzwonić :D do EA ? :D az na tyle to nie umiem angielskiego żeby nawijać z nimi :D



chyba że po włosku :D to umiem perfect bo mieszkałem tam 6 lat :D

peind.png


Opublikowano

to ktoś może podać link do tego supportu gdzie zgłosić problem ?

peind.png


Opublikowano

napisałęm do nich 2 dni temu ale nadal nie uzyskałem odpowiedzi. czy jest szansa ze wogole mi odpowiedzą ?

peind.png


Opublikowano

napisałęm do nich 2 dni temu ale nadal nie uzyskałem odpowiedzi. czy jest szansa ze wogole mi odpowiedzą ?

Nie rób dubble Post używaj opcji edytuj ;)

@TOP

Co do sprawy nie jesteś sam więc musisz poczekać kolega czekał tydzień aż mu odpowiedzą na jego zgłoszenie.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

aha, dzięki

@edit

odpowiedz przyslą mi na maila czy tam gdzie trwa konwersacja ?

peind.png


Opublikowano

aha, dzięki

@edit

odpowiedz przyslą mi na maila czy tam gdzie trwa konwersacja ?

Powinni ci wysłać na e-mail.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...