Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAPOWIEDŹ - ElectricalCraft [1.5.2][Mody][NO-Premium][Survival-FreeBuild][Autorskie Pluginy]


Romanowskika

ElectricalCraft  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz na serwerze najbardziej popularne MODY [IC2,BC2,RP2...]

    • Tak !!! :)
      21
    • Nie !!! :(
      4
  2. 2. Jak? Fabu?? chcesz

    • 1
      4
    • 2
      3
    • 3
      4
    • Bez Znaczenia !!! :)
      14
  3. 3. Zagrasz na Serwerze ???

    • Tak
      16
    • TAK !!! :)
      15
    • NIE !!! :(
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ElectricalCraft !!!

 

Serwer który zatriumfuje światem!

 

 

 

 

 

IP: 25.121.97.24 (Hamachi)

 

MOBY: TAK

 

PVP: NIE (NA SUROWCOWEJ I MAPIE PVP - TAK)

 

 

MODY: NIEUSTALONE !!!

 

 

 

 

Pluginy:

/Plugins

 

 

 

Administrator, Sponsor, Moderator:

Renekton

 

 

 

Fabuła:

I. Wkraczasz do gry jako więzień. pracujesz w kopalni i tartaku aby zdobyć 10000$. Po zdobyciu tej kwoty możesz wyjść i normalnie żyć. (MAX. 1-2 godz. pracy)

II. Wkaczasz do gry mając podstawowe EQ. musisz wydostać się z nawiedzonego i pełnego wszelakich potworów miejsca ( MAX. 1 godz. walki)

III. Brak Fabuły !!!

 

 

 

 

Aby serwer wystartował potrzeba:

-Chęci wejść na serwer (I pozostać na nim)

-Propozycje hostingu

-Chętnych do budowy mapy (NA PEWNO DOŚWIADCZONYCH!!)

-Dobra zabawa!!!

 

 

 

Dodatki:

-Jeżeli większość zadecyduje, aby były mody na serwerze, to w pewnych miejscach na mapie będzie można znaleść podziemną elektrownię atomową TO NIE ŻART!!!

Specjalnie dla nowo przybytych graczy odbedzie się taki event na mapie o rozmiarze ok. 500-500 kratek będzie można znaleść nieczyne elektrownie atomowe które będą zaludnione przez potwory, a na końcu znaleść można różne drogocenne skarby i dźwignię!!!

 

 

 

 

Decyzja zależy od CIEBIE!!!

 

 

 

 

 

 

UWAGA!!!

Serwer dla budowniczych będzie włączony niestety na Hamachi, więc będzie wymagane :(

 

 

 

IP (Hamachi):

ElectricalCraft1 lub ElectricalCraft2

Hasło: podam na priv, po zaakceptowaniu użytkownika na Budowniczego

 

 

 

PS. Fabuła - To tylko początkowy wstęp. Po jego wykonaniu nie będzie już możliwe ponowne przejście jej !!!

Jutro o 14:00 ruszy serwer dla budowniczych.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

@ Edit

 

Na razie zgłosiło się 3 budowniczych

 

Sieć ElectronicalCraft1 jest juz pełna. Zapraszam do ElectronicalCraft2

 

 

 

Aby otrzymac Hasło proszę się zgłosić pod tematem:

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...