Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć ilość FPSów w Cs'ie 1.6


Dizzy12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zwiększyć ilość FPSów w Cs'ie 1.6

                                                                                                                           graphic.png

Opublikowano

fps_max 999 fps_modem 999 ex_interp 0.01 jak stara wersja csa i steam to developer 1 i na ns tez a jak nie to gl_vsync 1 i synch pionowa off

 

ja mam kompa 1gb ram 128 mb karta 3.2 ghz 1x procesor i mam 0 lagow na 1024x. i jak gra po 30 osob

Opublikowano

Developer 1 oraz polecam kontrolować FPS'y przez net_graph 3. Nie dobrze będzie jak fpsy przekroczą liczbę 250... gl_vsync 0 !

@up

nie gl_vsync 1 tylko gl_vsync 0 na zmniejszenie lagów, a powiększenie fps. Się nie znasz to nie gadaj. !

1921.png

Opublikowano

Mam
1,00GB (RAM)
procesor 1.80GHz
Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 440
i Mam Windows 7
Wolnego miejsca na dysku D 26,2

                                                                                                                           graphic.png

Opublikowano

Ram jest wporządku.

Procesor - Zdecydowanie za niski, ale pod CS będzie trybić.

Karta graficzna - Dobrej jakości.

Windows 7 - dużej roli nie gra, ale jeżeli masz win7, a taki słaby proc to zainwestuj w procesor.

Wolne miejsce na dysku też roli nie gra. Bardziej pod nagrywanie musi być miejsce na dysku ^^

1921.png

Opublikowano

 

Wymagania systemu Windows 7

 

Elementy konieczne do uruchomienia systemu Windows 7 na obecnym komputerze są następujące

 

  • Procesor 1 GHz lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
  • 1 GB (architektura 32-bitowa) lub 2 GB (architektura 64-bitowa) pamięci RAM
  • 16 GB (architektura 32-bitowa) lub 20 GB (architektura 64-bitowa) wolnego miejsca na dysku twardym
  • Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym

 

Według mnie powodem twojej niskiej ilości fps może być to, że 7-demka ma wymagania jakie ma.

 

1. Czy takie niskie FPS masz tylko w CS'ie?

2. Próbowałeś cfg na wysokie fps?

 

CFG na wysokie FPS:

cl_himodels 0
gl_keeptjunctions 0
gl_clear 0
gl_cull 1
gl_dither 1
gl_lightholes 0
gl_palette_tex 1
gl_spriteblend 1
gl_ztrick 1
r_detailtextures 0
r_detailtexturessupported 0
r_mirroralpha 0
r_mmx 1
violence_ablood 0
violence_hblood 0
violence_agibs 0
violence_hgibs 0
precache 1
fs_lazy_precache 1
cl_dynamiclights 0
cl_shadows 0
cl_minmodels 1
s_a3d 0
s_eax 0
s_reverb 0
voice_dsound 1
gl_texturemode GL_NEAREST_MIPMAP_NEAREST
gl_round_down 4
gl_max_size 64
fastsprites 0
d_spriteskip 2
ati_npatch 0
ati_subdiv 0
cl_identiconmode 1
cl_particlefx 0
cl_weather 0
cd_fps 1
cl_corpsestay 1
hpk_maxsize 1
max_wallpuffs 1
max_rubble 1
max_shells 300
max_smokepuffs 120
cl_nopred 0
cl_lw 1
cl_lb 1
cl_lc 1
cl_download_ingame 0
cl_allowupload 0
mp_decals 1
cl_cmdbackup "2"

Dopisz do userconfig.cfg, jeśli nie istnieje stwórz plik o takiej nazwie i końcówce w cstrike_polish/cstrike, w zależności czy masz Steam czy Non-Steam :P.

Opublikowano

Ja mam Intel Core i3 2,1 ghz (razem 4+)

Intel HD graphics 3000, up tu 1760

4 GB ram

Windows 7

 

Ja mam lepszego kompa a czasem mam tak, że w cs lag mnie łapnie, to też może być wina serwera.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...