Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Prosze powiedzcie jak zmienic komende /spawn zeby tepało po 5 sec


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzcie co robie nie tak z tymi ustawieniami

 

# The delay, in seconds, required between /home, /tp, etc.
teleport-cooldown: 5
# The delay, in seconds, before a user actually teleports. If the user moves or gets attacked in this timeframe, the teleport never occurs.
teleport-delay: 5
mam plugin teleport-spawn
Opublikowano

Możliwe że coś się pokićkało w pluginie polecam go odinstalować i zainstalować ponownie ;)

Opublikowano

Wchodzisz w essentials/config i tam masz takie cos:

 

# The delay, in seconds, required between /home, /tp, etc.
teleport-cooldown: 5
# The delay, in seconds, before a user actually teleports. If the user moves or gets attacked in this timeframe, the teleport never occurs.
teleport-delay: 5
W moim przypadku jest tepanie za 5 sekund...

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Proszę administracje o odjecie paru punktów ostrzezeń

Opublikowano
# The delay, in seconds, required between /home, /tp, etc.

teleport-cooldown: 0


# The delay, in seconds, before a user actually teleports. If the user moves or gets attacked in this timeframe, the teleport never occurs.

teleport-delay: 0


te zera na czerwono zmien po ilu sekundach ma tp :)



plusika dasz? :>

Opublikowano

 

# The delay, in seconds, required between /home, /tp, etc.
teleport-cooldown: 0
# The delay, in seconds, before a user actually teleports. If the user moves or gets attacked in this timeframe, the teleport never occurs.
teleport-delay: 0
te zera na czerwono zmien po ilu sekundach ma tp :)
plusika dasz? :>

mam na 5 sekund ustawione i jak zdejmuje sobie opa to i tak tepa odrazu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...