Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Które z tych słuchawek będą lepsze do gier?


Orsumentes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

A więc... Które z tych słuchawek będą lepsze do gier? Chodzi mi głównie o takie gry jak CoD , BF3 i inne FPS'y.

 

  1. PLANTRONICS GAMECOM 380
  2. CREATIVE FATALITY
  3. CREATIVE TACTIC3D
  4. RAZER ELECTRA
  5. GENIUS Lychas HS-G550

 

Proszę o szybką odpowiedź :)

Pozdrawiam całe MPC

Opublikowano

"jakaś" to dużo pomaga . . .

 

same słuchawki: Pioneer a1000 tańsze: srh240

 

słuchawki + karta dźwiękowa: CAL, audigy 2zs(tylko używki bo już ich nie produkują) lub xonar dg(jeśli bardzo zależy ci na nowym sprzęcie to je weź, chociaż lepsze będą audigy 2zs)

Opublikowano

Osobiście jestem graczem gry Counter-Strike ; ) więc dźwięk mi jest potrzebny naprawdę dobry i czysty, dlatego osobiście posiadam SS Siberia v2. Polecam te słuchawki, ponieważ są świetnie zbudowane, mają naprawdę perfekcyjny przekaz dźwięku i dobry mikrofon, który chowany jest w muszli.

 

Jednak jeśli wolisz, któreś z tych co sam wymieniłeś to zdecydowanie polecam Ci Fatalitki ; ) są to również dobre gamingowe słuchawki.

Opublikowano

@up

kolejny "znawca" który się nie zna i poleca syf.

Siberia jeszcze jest okej, reszta tych pre-gamingowych jest syfna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...