Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Saturn i Empik - śmieszne ceny BF4 pre-order


Gość Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,wczoraj będąc w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu zauważyłem w Saturnie Battlefield 4 Pre-Order. Nic dziwnego ale ta cena to 30 zł .. W empiku taka cena to 50 zł.



Na obu opakowaniach pisze że opakowanie nie zawiera gry,a za kupienie pre-orderu dostajemy Battlefield 4 + Dodatki i jakieś jeszcze specjalne.


Tylko jak ja będę to mógł wykorzystać by zainstalować Battlefield 4 jesienią ?


W końcu opakowanie nie zawiera gry a tym bardziej CD-keya


Mam już 30 zł i jestem w stanie zapłacić w Saturnie i zobaczyć co się znajduje w tym opakowaniu.


Ale jak myślicie , czy to czasem nie kit ?


Opublikowano

Na stronie saturna nic nie ma o Battlefield 4, a w empiku stoi za 145,49 zł. Może coś się im pomyliło z cenami bo wątpię żeby dali czwórkę za taką niską cenę.

Pumpernikiell.png


Opublikowano

Ja serio o tym mówię ,byli nawet kumple ze mną przy tym :) Spróbuje kupić dziś i zobaczymy co powiedzą w sklepie czy mam za mało pieniędzy :D Zdjęcie nie wiem czy zrobię,się zobaczy. Ale jak byk widziałem że stoi za 30 zł nawet w czytniku :D

Opublikowano

W Media Expert też za 30 zł. Kupujesz takową gre, wprowadzasz kod w origin, masz tą gre w ,,Moje gry'', możesz w nią normalnie grać, dopiero w dniu premiery.

Opublikowano

To jest tak, że kupujesz to a później idziesz do nich dopłacasz różnice ( musisz mieć paragon) i dostajesz BF4 :)

Pic na wode fotomontaż :D Robią tak, aby dużo ludzi to kupiło

Opublikowano

To jest tak, że kupujesz to a później idziesz do nich dopłacasz różnice ( musisz mieć paragon) i dostajesz BF4 :)

 

A samo opakowanie zawiera zazwyczaj jakiś plakat czy coś.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Tak jak było z Warfighterem kupowało sie steelbook,takie metalowe pudełeczko potem sie z tym leciało do sklepu dopłacało reszte do gry a to pudełko to taki jakby "limited item" ;)

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

W Media Expert też za 30 zł. Kupujesz takową gre, wprowadzasz kod w origin, masz tą gre w ,,Moje gry'', możesz w nią normalnie grać, dopiero w dniu premiery.

nie sadze zbyt niska cena gry prędzej to co @up pisal

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Oj nie panowie i panie :P, jak kupisz ten pre-order do bf4 (cena 30 zł jest realną) dostaniesz tylko karteczkę z kodem aktywacyjnym, który da ci zniżkę na zakup BF4 w sklepie origina. Nasi amerykańscy koledzy dostawali do tego pudełka jeszcze stylowe nieśmiertelniki, niestety u nas tego nie znajdziemy.

Jednym słowem, nie opłaca się, nie kupuj!

Opublikowano

Tak jak było z BF3. Kupujesz steelbook za 30zł z jakimiś tam dodatkowym uzbrojeniem, a potem zamiast płacić 180zł za BFa płaciłeś 150zł.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Gdzie was robia...? Do szkoly!!! Nauczcie sie czytac!!!

Placicie za preorder i w dniu premiery kupujecie pelna wewrsje obnizona cenowo o kwote jaka zaplacice teraz. Naciagaja was??? Biedne naciagniete dzieci... dostaniecie w cenie gry dlc czyli chinska nawalnice. Jesli kupicie bf4 w dniu premiery zaplacicie za gre tyle samo... tylko ze za dodatek do gry doplacicie dodatkowo ok 60pln.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...