Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]Sucharek.eu[PVP] [1.5.2] [Wiele skrzynek] [Miła atmosfera] [Ogarnięta administracja]


kaimi99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Sucharek.eu[PVP]



informacje.png



strzalka.gif TYP: PVP


strzalka.gif Sloty: 40


strzalka.gif IP: s127.csrv.pl:30249


strzalka.gif Potwory: Nie( tylko w eventach Tak)


strzalka.gif Zwierzęta: Tak


strzalka.gif PvP: Tak


strzalka.gif Premium: Niewymagane


strzalka.gif Nether: Na eventy włanczany


strzalka.gif BialaLista: nie




admini.png
Wlaciciel - IdeIdeIde



pluginy.png
Dobrane do typu serwera



inf.png
Jeżeli
nie wiesz co masz zrobić z wolnym czasem to wejdź na nasz serwer.
Gwarantujemy świetną zabawę i liczne eventy (parkour,ox,deszcze itemów
itd)
Mamy zgraną i ogarniętą administrację oraz forum. Zapewniamy możliwość kupienia Vipa i Svipa. Więcej informacji na serwerze

Opublikowano

Czy jest mozliwosc dostania sie do adminisyracji ??

Zależy o co ci chodzi.

Jeżeli chodzi ci o to żeby się z nią z kontaktować to ona jest najczęściej na forum lub pod gg 5265973

Jeżeli chodzi ci o to żeby dostać się do teamu to aktualnie jest rekrutacja na policjanta otwarta na forum

http://sucharek.eu/home/
Opublikowano

Ehh... serwer naprawde bezsensu gracze kupoja svip a jak zabijaja to gracze glosoja czy maja miec bana ale jak nie ogar ludzie za byle co glosoja na bana to bany leca -.- Serwer dla kasy nie wiem ile kosztuje Svip..

jak cos to sory za orto :P

 

 

Opublikowano

Fajny serwer wystarczy zmienić nick i /voteban [Najlepszy Gracz] i można cały serwer zbanować to tak jak byście graczowi dali funkcje /ban dziękujemy za taki serwer :DD

Opublikowano

Łamanie regulaminu przez autora, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...