Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZaPoWiEdŹ] Serwer Survival + Frakcje. Każdy znajdzie coś dla siebie.


siwiec11

I jak?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wejdziesz na serwer?

    • Tak
      1
    • Nie
      2
  2. 2. Chcesz dosta? Vip'a?

    • Tak
      0
    • Nie
      1
    • Tak, ale pewnie mi nie dasz :-)
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Minecraft Serwer


Survival + Frakcje





Witam wszystkich czytających ten temat.


Mam nadzieję że serwer przypadnie wam do gustu.


Nie będę owijał w bawełnę tylko zaczynam.


No to tak...


Typ serwera będzie jak sama nazwa wskazuje (Survival+Frakcje).


Myślę że każdy wyskrobie sobie coś dla siebie :)


Nie wiem co tu ciekawego napisać więc pisze co mi ślina na język przyniesie, nie miejcie mi tego za złe.


Serwer będzie zawierał:


- Miłą, wykwalifikowaną administrację, oczywiście z którą zawsze można porozmawiać na luzie.


- Mam nadzieję że niskie pingi, zero lagów.


- Strefę obok spawna zawierającą NO-PVP.


- Konta Vip & sVip.


- Forum.


- Rangi np: Moderator, policjant itp.


- Ciekawe pluginy.


- Sklep (dla utrudnienia tylko jeden item który możesz sprzedać), oczywiście wiele innych które możesz kupić.


I wiele, wiele innych...




Mam nadzieję że razem z wami uda mi się rozkręcić ten serwer.




Oczywiście jak serwer będzie gotowy możecie oczekiwać wielu eventów, konkursów.



Pozdrawiam i życzę miłego oczekiwania na serwer.

Opublikowano

Napisałem że max za 3 dni.

 

 

Uwaga Konkurs!
Do wygrania VIp oraz Exp.

 

Ten kto napisze pod tematem "Vip dla mnie" weźmie udział w losowaniu!

Każdemu będę pisać nr pośród których rozlosuje nagrody.

 

1 miejsce - Vip

2 miejsce - 3000 exp'a

3 miejsce - 2000 exp'a

Opublikowano

Napisałeś, ale dopiero jak edytowałeś ;)

Na początku ta wiadomość brzmiała "Refresh" więc nie wmawiaj mi, bo akurat dobrze wiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...