Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MordorCraft - 24/7 1.5.2 Survival + Frakcje. Legendarny Serwer, WebWWW. Nowość tego jeszcze nie było. Rekrutacja na YouTubera ON!


??WarumHure??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext1058200685.png



cooltext1058201244.png


strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje


strzalka.gifSloty: 42


strzalka.gifIP: 5.9.205.210:25735


strzalka.gifPotwory: ON


strzalka.gifZwierzęta: ON


strzalka.gifPvP: ON


strzalka.gifPremium: OFF


strzalka.gifNether: ON


strzalka.gifBialaLista: OFF


cooltext1058202732.png


Właściciele: MinecraftCoolTV, GardenPLayPL :)


Vip: Brak zapraszam do zakupu :)


Svip: Brak zapraszam do zakupu :)


cooltext1058205063.png


To nie jest ci potrzebne są dobre żeby serwer chodził,działał,był dobry itp :)


cooltext1058206762.png


Na Admina:


Imie:


Nick w Grze:


Wiek:


Posiadasz skype?:


Czy Posiadasz Microfon:


Jesteś wstanie płacic co 2 miesiące do 25 zł ?:


Na Moderatora i KidModa:


Imie:


Nick w Grze:


Wiek:


Posiadasz skype?:


Czy Posiadasz Microfon:


Jesteś wstanie płacic co 2 miesiące do 10 zł ?:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Vip i Super Vip Kosztuje do 10 zł SMS


Moderator: do 15 zł SMS


Admin: do 25 zł SMS


---------------------------------------------------------------------------------------


Zeby dostac podstawowe eq trzeba napisac: /kit start :)


Na serwer zostat dokuione sloty


NA SERWER ZOSTALY ZAKUPIONE SLOTY :)


tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Mi się wydaję, że sprzedajecie Moderatorów, Administratorów i HeadAdminów. I 10 slotów? No nie za dobrze to brzmi ;)

POSTY



50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950, 1000


Opublikowano

Wszedłem, zalogowałem się. Pisze wpisz ./kittools aby uzyskać narzędzia. Wpisuję i co ? Nie mam permisji. Chcę otworzyć Ender Chest i co ? Nie mam permisji. Ogarnijcie Plugin Permissions, a pogadamy.

Opublikowano

Mi się wydaję, że sprzedajecie Moderatorów, Administratorów i HeadAdminów. I 10 slotów? No nie za dobrze to brzmi ;)

Musimy jakąś utrzymać serwer. A 10 slotów jest bo narazie wiecej nie potrzeba :)

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Vip i Super Vip Kosztuje do 10 zł SMS

Moderator: do 15 zł SMS

Admin: do 25 zł SMS

HeadAdmin: do 50 zł SMS

Przy tej kwestii padłem , leże i nie wstaje XDDDDDDD , Legendarny serwer który sprzedaje HeadAdmina XDDDDDD , PROFESJONALIZM xD

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

HeadAdmin nie jest do sprzedania, Sloty zostaly powiekrzone do 42 zeby wam sie lepiej gralo :) Zostaly dodane rózne zabawy ox, parkuor'y itp Zapraszamy

 

Nowe IP serwera: 5.9.205.210:25735 :)

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Witam

 

Chciałbym Zostać moderatorem/ administratorem.

Mam 16 lat i ogarniam komendy .

Imie Jędrzej.

Skype tak . : wojtek-amelka .

Tak jestem w stanie płacić nawet 40 złotych, ale chę mieć uprawnienia do szystkiego prócz konsori.

Tak mam mikrofony.

Opublikowano

Imie:Arek


Nick w Grze:KubixMinecraft


Wiek: 14


Posiadasz skype?:Tak ,ale narazie problemy techniczne z nim


Czy Posiadasz Microfon: Mam

Jesteś wstanie płacic co 2 miesiące do 25 zł ?: Tak nawet 30

x



Opublikowano

Imie: Filip

Nick w Grze: TopikGamesPL

Wiek: 14


Posiadasz skype?: Tak, trudnesprawy5


Czy Posiadasz Microfon: Tak


Jesteś wstanie płacic co 2 miesiące do 10 zł ?: Tak, ale tylko sms'em.

MPVP - Najlepszy serwer PvP w Polsce!

Opublikowano

Admin Speed został wywalony z teamu. Inne skargi pisac tutaj albo na PW zapraszam.



Witam

 

Server jedym słowem do dupy .

Mam nadzieję że chociaż jedna osoba to przeczyta i zrezygnuje.

Admin Speed tepa i zabija , daje bana pod pretekstem : ogarnij się i spierdalaj kurwo won .

Widać że gimbus niewyżyty . Administracja rozdaje diax sety enchant i itemy , jest dostępny kit vip , nie wiem z jekiej paki dla gracza .

 

Nie polecam servera .

 

 

What.

Wszystko Ogarniete juz nikt nie daje eq a jak ktos daje to pisac ta osoba bedzie ukrana banem :) ! zapraszam na serwer

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Wszedłem, zalogowałem się. Pisze wpisz ./kittools aby uzyskać narzędzia. Wpisuję i co ? Nie mam permisji. Chcę otworzyć Ender Chest i co ? Nie mam permisji. Ogarnijcie Plugin Permissions, a pogadamy.

Juz Zostaało naprawione

75c2377d0268a.png


Opublikowano

Nie rozumiem takiego serwera gdzie mozna zakupic admina :(

juz admina i nic nie sprzedajemy tylko vip i svip

 

Witam

 

Chciałbym Zostać moderatorem/ administratorem.

Mam 16 lat i ogarniam komendy .

Imie Jędrzej.

Skype tak . : wojtek-amelka .

Tak jestem w stanie płacić nawet 40 złotych, ale chę mieć uprawnienia do szystkiego prócz konsori.

Tak mam mikrofony.

wszystkiego,konsolki.

75c2377d0268a.png


Opublikowano

Serwer wydaje się dosyć fajny, bukkit całkiem fajnie zrobiony,

W miarę ogarnięci gracze, Team'u serwera nie widziałem,

Więc się co do tego to się nie wypowiem,

Ale ogólnie serwer bardzo fajny,

Możecie wbijać, Mało dzieci na serwie co jest dużym +'em

-------------------------------------------------------------------------------

No i jak widzę, sloty zostały dokupione,

Polajkuje ;D

 

(PS: Popraw obrazki z cooltext'a)

20uy6hw.png

Opublikowano

Uwaga 21 CZERWIEC Rekrutacja na admina zostaje Off Otwarta będzie 1 Lipca.Dziękuje za Uwagę Wlasciciel Serwera Poszukiwany. :)

75c2377d0268a.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...