Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

#1 Jak Zacząć Grę Na Serwerze Hardcore Skkf'a


xxKokoszkaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

Nie wiesz jak zacząć grę na Hardcorze skkf'a ?

A może chcesz znać więcej tajników gry na tym serwerze ?

Ten poradnik powinien Ci pomóc

 

START GRY

1.Zaczynamy od zbierania jedzenia.W tym celu idziemy do masarni,która znajduje się na spawnie.Musimy uzbierać ok. 3-4 stacków ( 1 stack = 64,czyli ponad 130 sztuk mięsa )

2.Potem idziemy po Skrzynie Kresu ( tzw. Ender Chest )

3.Następnie szukamy tzw. Magicznego Guzika i wciskamy go

DREWNO I TRZCINA

1.Po teleportacji "Magicznym Guzikiem" zaczynamy szukać drewna

2.Ścinamy ok. 2 "stacków"

SUROWCE I KRYJÓWKA

1.Po wykopaniu Bruku ( tzw. Cobla ) tworzymy Miecz,Kilof,Siekierę oraz Łopatę

2.Następnie kopiemy się do 12 poziomu w dół

3.Zaczynamy kopać Bruk

PORADY

Gdy z Kamienia ( tzw. Stone ) wypadnie Ci Żelazo lub Diament zrób kilof

Dlaczego akurat kilof ,a nie np. Zbroja czy Miecz ?

Kilofem będziesz kopał szybciej,a gdy staniesz "Oko w oko" z uzbrojonym przeciwnikiem nie będziesz miał większych szans

====================================================================================================

Nigdy nie kop dużych "Komnat" pod ziemią

Dlaczego ?

Wtedy można zostać bardzo łatwo wykrytym przez innego gracza.Zaleca się stworzenie Fabryki Kamienia ( tzw. Stoniarki )

====================================================================================================

Na powierzchnie wychodź tylko wtedy gdy zajdzie taka potrzeba

Czemu ?

Na "ziemi" znajduje się najwięcej graczy,którzy szukają swoich "ofiar"

====================================================================================================

Nigdy nie dochodź do "pierwszej lepszej gildii"

Ponieważ ?

W ok. 70% mogą Cię zabić.Zaleca się dołączenie do gildii osoby zaufanej lub stworzenie swojej

====================================================================================================

Nigdy nie stawiaj Skrzyń ?

To gdzie mam trzymać/schować swoje przedmioty ?

Najlepiej schować je w Dozownikach ( tzw. dispanserach ) lub w Podajnikach

W cheacie o nazwie Nodus jest opcja Chest Finder ( Znajdowanie Skrzyń )

====================================================================================================

Opublikowano

Poradnik dobra ale mógłbyś podłączyć do porady o kopaniu dużych komnat jakieś screeny o z małą stoniarką albo filmik.

f7dc8f3a258ac745ee343dc830f3b493_1.jpg

Opublikowano

Słabe, za chwile jebne swojego tut'a bo ty chłopczyku pewnie 5/2 nie widziałeś nawet ;)


Twoja znajomość serwa mnie rozjebała, cytuję: Nigdy nie dochodź do "pierwszej lepszej gildii

Ponieważ ?

W ok. 70% mogą Cię zabić.Zaleca się dołączenie do gildii osoby zaufanej lub stworzenie swojej


Tutaj ja się wykarze wiedzą - xtray5050(vjbenek na HC, aktualnie czekam na 1.6 bo nudy)


Za zapraszanie do gildii, a potem wyrzucenie(choć nie koniecznie) i zabicie są bany ;)
Więc nie ma co się bać. Bardziej bym się obawiał tempa(10 dni), bo jest wiele gildii z haxami.
Tutaj mała wskazówka, gildia powinna Cię zawsze poprosić o ss'y.


Nigdy nie stawiaj Skrzyń ?

To gdzie mam trzymać/schować swoje przedmioty ?

Najlepiej schować je w Dozownikach ( tzw. dispanserach ) lub w Podajnikach

W cheacie o nazwie Nodus jest opcja Chest Finder ( Znajdowanie Skrzyń )



A po chuja jest darmowy enderchest na spawnie ? Nawet jak zniszczą to z łatwością jest wyhandlować 2.

Opublikowano

Bezsens, na tym serwerze jak kopiesz kamiennym kilofem to nie wydobędziesz diamentów, aby wydobyć diamenty musisz mieć żelazny kilof i zejśc ponizej 20 poziomu... TuT się chyba powinien nazywać - "Jak grać na każdym serwerze RPG " bo tu nic nie mówi o Hardkorze skkf'a. Z tuta nic się nie dowiaduje normalnego

Gdy z Kamienia ( tzw. Stone ) wypadnie Ci Żelazo lub Diament zrób kilof

Dlaczego akurat kilof ,a nie np. Zbroja czy Miecz ?

Kilofem będziesz kopał szybciej,a gdy staniesz "Oko w oko" z uzbrojonym przeciwnikiem nie będziesz miał większych szans


wtf?

Dota 2 > Lol

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...