Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Nabijanie wyścigów klasowych i nie tylko


tiktaktictac

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chce wam przedstawic sposob na nabijanie klasowek ktory odkryłem wraz z kolegami

Bedzie potrzebne

3 osobowa grupa

Auto z klash na ktorej chcesz nabic wyscigi np.jesli chcesz nabic na e to biezesz auto kl. E

checi

Sposob wykonania

1 osoba zaprasza na klasowke

osoba ktora zapraszała wychodzi z lobby gdy zostaje 7 sekund do wyscigu

 

i oto magicznym sposobem wyscig prywatny zamienia sie na wieloosobowy

paf3ceplecbc_t.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa !

 

odpalamy jednego nfsa normalnie

drugiego sandbox

trzeciego darklauncher i wygrywamy wyścigi

 

WIELKI PLUS DLA CIEBIE !

Opublikowano

Jak to wykonać? Wczoraj mi sie udawało uruchomić 2 konta dzięki dark llauncherowi, ale dziś jakoś mi nie wychodzi. A ponadto nie wiem kompletnie jak uruchomić 3 konto, oświećcie mnie prosze, odwdzięcze się lajkiem.

Opublikowano

pierwsze konto normalnie uruchom nfsa ale nie wchodź do gry

drugie konto uruchom przez sandbox nie wchodz do gry

trzecie konto uruchom przez dark luncher

jak sie uruchomi to wejdz do gry pierwszym i drugim kontem

Opublikowano

Właśnie nie iwem o co chodzi z tym sandboxem, chodzi Ci o opcje w tym bocie do archivementow? To jak to włączam to mi pisze żebym najpierw zalogował się do nfs world

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pierwsze konto normalnie uruchom nfsa ale nie wchodź do gry

drugie konto uruchom przez sandbox nie wchodz do gry

trzecie konto uruchom przez dark luncher

jak sie uruchomi to wejdz do gry pierwszym i drugim kontem

no tak ale wyskakuje krytyczny blad co robic

 

wykakuje na 3 okna blad o to fotka

post-252682-0-89090300-1372089152_thumb.jpg

Opublikowano

no tak ale wyskakuje krytyczny blad co robic

 

wykakuje na 3 okna blad o to fotka

pobierz program orgin Dodaj nfs world z listy gier za darmo Prawym na ikone worlda w orgin NAPRAW INSTALACJE

Opublikowano

Nabijamy z kolegami naprzemiennie po 15 wyścigów , w ciągu tygodnia mam mistrza klasy E , D , C , B , A - S jeszcze nie bo odpowiednich samochodów nie posiadają ;d

22fu7of2onif.png
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@UP działa nadal

Sam tego używam bardzo przydatne :>

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

a lobby trzeba co chwile robić? i dojeżdżać do mety?

Pamiętaj! Jeśli zasłużyłem , kliknij na "Lubię To"!

Ciebie to nic nie kosztuje, ale mnie motywuje. ^^

Opublikowano

Cały problem polega na tym, że trzeba wybierać wyścigi klasowe np. dostępne tylko dla klasy A no i wtedy normalnie zalicza. Kiedyś było tak, że w dowolnym wyścigu były tylko samochody z klasy A i wtedy tez nam zaliczało wyścigi. Mam nadzieję, że pomogłem tym, którym sposób nie działał poprawnie.

Opublikowano

Poszukaj w internecie patchowanego sandboxie, wtedy możesz uruchomić 2 launchery w sandboxie, ale ważne jest, aby utworzyć nową piaskownicę i 2 launchery uruchomić w 2 różnych piaskownicach, natomiast trzeci normalnie z pulpitu. Ten komunikat mówi, że już masz uruchomionego jednego launchera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...