Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dedyk[No-Prem][WL OFF][60 slotów] .: WAR GAMES :. Oryginalny Tryb SURVIVAL GAMES Z BUDOWĄ [Kwadratowa Masakra] i WALKĄ[Wojny Gildii] W 1☺


Domak6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pGS.png


Masz dość pospolitych serwerów? Szukasz czegoś nowego? Lubisz Kwadratowa Masakrę , Survival Games i Wojny?


Ten serwer jest dla ciebie!


cvS.png

Jest to całkiem nowy i oryginalny tryb Survival Games.

łączy w sobie przetrwanie z Hunger Games i walkę z

Wojny Gildii/Twierdz i budowę z Kwadratowej Masakry.

Poczuj dreszczyk emocji! Masz 20 minut na zdobycie

odpowiednich materiałów i zbudowanie twierdzy

lub przygotowanie się do ataku. Ostatni żyjący wygrywa.

Czy uda ci się zrobić żelazny kilof na czas?

Przekonaj się i zostań mistrzem WAR GAMES!

*Serwer należy do sieci serwerów Doscraft

* Dwie Areny zrobione własnoręcznie od podstaw!

*Można grać w max 3 osobowych Teamach!

* Zmodyfikowane pluginy


* Rangi VIP i Elite


* Minigry


* Spleef

 

* Antycheat i Anty X-Ray


* Eventy


bvS.png



- Serwer dedykowany 24/7


-60 slotów


- Moby ON


- Zwierzęta ON


- PVP ON


- Mili Admini


- TeamSpeak 3


- Strona internetowa

- Automatyczny serwer i sklep


dvS.png





hGS.png

jGS.png

kGS.png



nvS.png



jvS.png



gvS.png



fvS.png

 


ZtS.png


Beta-Testy Wystartowały Zapraszamy White List OFF


s130.csrv.pl:36673

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Skoro beta testy, Serwer może być.

 

Wszystko jest, Opis gry jest,

 

Spleef jest,

 

Podstawowe komendy są.

Serwer ogólnie jest dobry ale jak narazie mało graczy, gdy wbije więcej napewno będzie owiele lepiej. (Nie jest najgorzej).

 

Tak nawiasem to bardzo spokrewniony Survival/Hunger Games z Grą The Walls, Trzeba zbudować jakąś twierdzę, pozbierać rzeczy, próbować się obronić, przeszkadzać innym graczom w budowie swoich budowli, oraz przetrwanie do DeathMatch gdzie zmierzy się 3 graczy, I Można max grać w 24 graczy na mapie, Są 2 mapy każda z nich jest dość dopracowana :), Można także współpracować! Polecam!

 

Ogółem ekstra serwer

 

~KirhPL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...