Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BananCraft Survival+Frakcje [Diaxy ze stone i z rudy!] [Nowe receptury craftingu] [ItemShop] [Exp ze stone] [HP nad głowami] [Levele] Lepsze Factions!


diablo04

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg BananCraft ! (Od 20.06.13r DragonCraft)


Informacje3.png


strzalka.gifTYP: Survival+Frakcje


strzalka.gifSloty: 40

 

strzalka.gifIP: sp3.owncraft.pl:25798


strzalka.gif
Location: Poland, Warsaw

strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Administracja5.png
H@ diablo03, QuesterTMPL


pluginy3.png
Lepsze Factions, LevelePvP, OtherDrops (kilof ze szczęściem = większe, częstsze dropy), SmartExp

 

InformacjeDOT3.png
- Internetowy ItemShop przy, pomocy którego możemy samodzielnie zakupić rangi na serwerze!
- Dropy ze stone'a diamentów, złota, żelaza itp.!
- Nowe receptury craftingu, np. jaja creepera, Kolczugowa zbroja!
- Dropy exp'a ze stone'a
- Plugin na levele PVP

 

Zapraszamy!

Opublikowano

@ref



Przepraszam, iż serwer był wyłączony; mieliśmy małe kłopoty z expem ze stone'a

Problem rozwiązany

Opublikowano

Serwer wydawał się fajny do momentu zobaczenia co dostają vipy. /Mc na survivalu to nawet nie jest śmieszne, serwer typu płać a wygrasz. Rozumiem utrzymać serwa, ale bez przesady. Jeśli coś zmienicie z tym to wrócę ze swoją ekipa, jak na razie nie zamierzamy. Czekam na odpowiedź.

Opublikowano

@Up

Nie wiem jaki masz cel w tym, że hejtujesz nasz serwer, dzisiaj ani wczoraj nikt nie dostał bana! Specjalnie dla ciebie sprawdzałem logi i okazało się, iż kłamiesz. Pewnie nawet nie byłeś na serwerze.

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie. Wbije i ocenie (edit)

ps. Szukacie supporta do ogarniania : pluginów, graczy, gry , reklam?

 

@Edit :

 

Fajnie napisany nowy Tabulator. Czas co do sekund ;] , Serwer przyjemny, ciekawy kit stratowy (kit gracz) Miła administracja, z tego co widziałem do tej pory.

Jedynym minusem to te vipy , co pewnie bd zabijać nowych graczy. LECZ mam propozycje Wgrać plugin na ochrony nowych graczy, jeżeli go nie ma. :D

 

Serwer Polecam, Koxu ;d



Nie polecam serwera.

Dostalem bana bo nowy typ wbil i napisal ze mam fly'a...

 

Ta osoba to pewien Hejter , nabijacz postów , każdy jego post jest negatywny.. Dlaczego?

Chce pozbyć sie konkurencji , ponieważ sam reklamuje serwer.

NoNaMe

Opublikowano

@UP

Z ochroną nowych graczy - świetny pomysł

Może nam się przydać ktoś ogarnięty na moderatora, na Priv może Pan podać swojego skype'a lub GG. Na pewno się skontaktujemy ;)
PS: Dziękuję za dobrą opinię. Życzę miłej gry!

Opublikowano

@ref
Dropy głów zostały dodane ;)

 

Wyrażajcie swoje opinie, piszcie co chcielibyście widzieć na serwerze. Jakie dodatkowe pluginy Was interesują itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...