Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[zapowiedz]XertosIsland RPG | Poszukuje Ekipy


Qentes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Ostatni myślałem na stworzeniem serwer'a.

Myślałem napataczając nad serwer'em survival ale jakaś nie lubię zajmować się serwerami Survival. Myślałem tez nad stworzeniem serwer'a Free-Build ale ciągle dawanie działek itp %5Burl=

Wiec pomyślałem o RPG. Nawet już rozmyślałem sobie to jak to ma wyglądać myślałem na fabułą.

 

* * *

Myślałem nad stworzyłem serwer'a gdzie będzie podział na 4 rody.

​Które bd miały własne moce

-Ogeń

-Wode

-Ziemnie

-Powietrze

Albo tez inny podzial na:

-Elfy

-Orki

-Krasnoludy

I jeszcze jakaś inna klasa

* * *

Poszukuje:

-Budowniczych

-Fabulatorów

-Techników -który napisałby parę autorskich pluginów

Zgłoszenia jak i info co do serwer'a podam po przez gg/skype
GG;39713862

Skype:DXPLGR

ZAMYKAM
Powrót: Lipiec-Sierpień

@edit 3.06.2013 18:16- dodano ankiete

@edit 4.06.2013 15:15- usunięto ankiete

@edit 4.06.2013 15:15- wybrana klasę na takie jak w Avatarze

@edit 14.06.2013 16:40- zamykam ... Powrót prawdopodobnie w lipcu-sierpniu

Opublikowano

-Ogeń


-Wode


-Ziemnie


-Powietrze


Zalatuje filmem avatar;D Jestem ciekawy jak zrobisz te moce. krasnoludy itd. to nie, bo to taki standard:)


Opublikowano

Hmm dobry pomysł ale było już dużo takich i nie wypaliły ba nawet nie wystartowały ...

Jeśli chcesz mogę zostać budowniczym/technikiem, tylko jedno pytanie czy będą autorskie pluginy ?

 

@Edit

 

Nicee 400 postów

brak

Opublikowano

Autorskie będą, tylko poszukuje osoby która wezdmie za to nieduże pieniądze :D
Albo nawet zrobiłaby to za darmo :D

Opublikowano

Zawieszam prace nad serwerem do naprawienia mojego komputera ;/

Planowany powrot okolo 12 czerwca

Przepraszam

-------------------------------------------

Ogloszenie juz nieaktywne :D

Zaczynamy dzisiaj okolo 15albo 17

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...