Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Czy grali byscie na serwerze SurvivalGames


SG  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak jak w temacie

    • TAK
      2
    • NIE
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie prościutkie. Grali byście na serwerze SurvivalGames?

Chodzi oto ze lubie sg, i razem z kolegami jestesmy na taki serwer nakręceni.
Serwer by mial narazie 100 slotow, pozniej 250 a na koncu 400(Zalezy od graczy).
Ale jak by nikt na takim serwerze nie grał to po co w ogóle taki serwer robić, niepotrzebny wysiłek .
Ankieta dołączona :).

Był by Vip który był by troszke lepszy od zwykłych graczy :P ale to jak wszystko wypali.,

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku

Opublikowano

Ja bym chetnie zagral, ale na takim ogarnietym serwie, ladne areny spolszczone oraz skonfigurowane pluginy kilka autorskich ogar administracja itp ; )

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Opublikowano

Nie, nie piszesz poprawnie po Polsku :)

Zależy jakie chcesz dodać mapy, a może autorskie?

Chętnie bym zobaczył serwer i jakby grało tam dużo graczy, to bym pewnie wbijał.

 

@down x3:

Ja nie mówię o polskich znakach.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Powiem tak,z serwerem SG w obecnej chwili będzie Ci się bardzo ciężko wybić jeśli nie masz znajomości (sławne jutubery itp.). Jeśli nawet już to musiałby być to serwer totalnie unikalny przykładowo własne mapki czy coś w tym stylu.

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

mapki autorskie, i przepraszam ale jestem na porannym kacu( tak obudzilem sie godzine temu, a kac jest od alkoholu) i przy okazji klawiatura nie chce wyswietlac polskich znakow(czasami wyswietla :P)

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku

Opublikowano

Nie grał bym . Od jakiś dwóch miesięcy oczekuję na serwer , który różni się całkiem od wszystkich .
No ale jak narazie nie mogę się doczekać .
Wszystko to :

-SG
-SURVIVAL + FRAKCJE
-HARDCORE
-KWADRATOWA MASAKRA (najgorsze z możliwych) .

f694fc7eb0c9808f08e2b78700605b92141.101.


Sygnatura By Me


02.06.2013 - 25 Postów (Pijawka II)

 


Opublikowano

nie doczekasz sie, gdyz nie ma jakiegos typu serwera, ktory jest unikalny i zarazem grywalny. SG jest dosc popularne, survival frakcje to fajne zastosowanie dla ludzi, grajacymi ze znajomymi, hardcore sam nie lubie, a kwadratowa masakra to nigdy nie gralem.



juz pliki wgrywane. zaraz reklama :)

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku

Opublikowano

Aja tam bym zagrał jak by były nowe mapy, i co dzień z tej mapy by admini skrzynie zmieniali.

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

Aja tam bym zagrał jak by były nowe mapy, i co dzień z tej mapy by admini skrzynie zmieniali.

 

Zrobić sobie coś na styl pluginu zmieniającego itemy co grę :D

Opublikowano

Zrób taki serwer ! Tak jak piszą powyżej jest już dużo takich serwerów ,ale większość z nich to same gówno , zero kongiguracji pluginów itd ...Jeżeli będzie porządny to ja z chęcią na nim zagram :D!

Technik serverów ;) 

Opublikowano

Serwery Survival Games to przeżytek. Stwórz, wymyśl jakiś nowy typ rozgrywki to chętnie popykam.

Opublikowano

jesli dobrze bedzie zrobione sg to bedzie sie dobrze gralo, a nie chodzi o ilosc, lecz jakosc. Jesli bym uszczesliwil jakies osoby stawiajac taki serwer, to by bylo cos :)

Pytanie chcial bym zadac. Wiecie moze jak wstawic na strone statystyki SG bo nigdzie nie ma webskryptu na ten oto wariant. Byl bym widzieczny za podanie linku :)

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...