Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz serwer Hardcore NonPremium 1 Taki w Polsce


MineKizys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz zagrać na serwerze innym niż wszystkie. Na serwerze na którym liczy sie gracz a nie HAJS?



Do dobrego tematu trafiłeś! Przedstawiamy Ci JEDYNY taki serwer HARDCORE w Polsce, NON-PREMIUM!



Co takiego posiada nasz serwer, dlaczego warto zagrać, zapytacie?



Oto odpowiedź;
Nasz serwer posiada WSZYSTKIE autorskie pluginy [pomijając Essentials, NoCheat oraz WorldEdit/Guard:D]
Możemy zapewnić że nie będzie ŻADNYCH lagów, Nie stawiamy serwera na VPS lub hostingu typu csrv.pl.
Autorski plugin na drop ze stone (dropi: Żelazo, Złoto, Diaxy, Emeraldy)
Własny system gildii [Wymagane itemki]
Serwer będzie posiadał minimum 35 slotów, jeśli będzie potrzeba to zwiększymy ;3
Mapa na początek będzie posiadać 5500 tyś kratek i będzie stopniowo zwiększana

Rozwinięty system uzbrojeń i narzędzi



I wiele, wiele więcej funkcji które poznacie grając, a jest ich wiele

 

 

Kiedy serwer rusza?


2.06.2013r. o Punkt 20!



================================================================



IP Serwera: hc.craft-miners.tk Zapraszamy!

Opublikowano

Noo, serwer dosyc ciekawie sie zapowiada.

Z stone będzie dropilo żelazo złoto i diaxy ? OtherDrops to autorski plugin ?

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Opublikowano

Czekam na start w/w serwera . Odrazu po pograniu kilku chwil zedytuje ten post , by ocenić owy serwer ! Licze , że będzie ciekawy !

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...