Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]> :: HappyCraft :: < | 1.5.2 | Survival | Gildie | Spleef | Eventy


Tiestooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

happycraftlogo3edycja.png

informacje2.png

29866340.png

sghappycraft.tk

slotyh.png

30 + wink.png

stronagwnae.png

http://mchappycraft.tk/


inneel.png

Serwer jest dostępny dla wszystkich graczy biggrin.png

Kilka informacji :

PvP - Dostępne poza spawnem wink.png

Gildie - Aby założyć gildie musimy uzbierać odpowiednie przedmioty (diamenty ,trawę itd)

Eventy - Będą się odbywać przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Lvl - Możemy je otrzymać za zabicie różnych 5 graczy.

Pieniądze - Otrzymujemy za zabicie potworów.

Drop - Jest zmieniony ,tylko z bossów ( Przykładowy drop ) smile.png

Rangi - Na serwerze mamy dwie rangi :

GRACZ oraz VIP ( Do kupienia )

pluginy2.png

PvPLevels

ScoreBoardStats

Essentials

WorldEdit

WorldGuard

CookieMonster

Factions

...

teampkb.png

[Właściciel] Tiestooo

[JuniorAdmin] Kaja1994

[Moderator] Mr3D_White

screenyfg.png

20130524180930edit0.jpg

20130524181546edit0.jpg

20130524181100edit0.jpg

20130524181308edit0.jpg

Do zobaczenia na serwerze wink.png

Grafika by me wink.png

Obrazki wzięte z deviantART.com

Opublikowano

tam na tym ss dobrze widziałem że daix itemy dropią ?? ;D

To są przedmioty potrzebne na gildie ;) A diax itemy dropią z bossów i różnych potworów :D

Opublikowano

30 slotów ?, a nie 14? Jak się zapytałem Tiesta dlaczego jest 14 slotów, a na prezentacji napisał, że 30 nagle zaczął afczyć ;) Poza tymi slotami serwer jest dobry, ale dla kogoś kto ceni sobie np. Wojny Gildii to nie polecam.

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

30 slotów ?, a nie 14? Jak się zapytałem Tiesta dlaczego jest 14 slotów, a na prezentacji napisał, że 30 nagle zaczął afczyć ;) Poza tymi slotami serwer jest dobry, ale dla kogoś kto ceni sobie np. Wojny Gildii to nie polecam.

Zmniejszyłem sloty ,ponieważ nie grało dużo graczy :) Jak serwer będzie full to zwiększę sloty :)

Opublikowano

Wszedłem na serwer bo ktoś go reklamował a raczej podwał się za nową edycje serwera na którym grałem. Wchodzę gram sobie, oglądam spawn. Nagle ktoś się pyta czy to jest nowa edycja, ja odpowiadam typkowi ze jakiś noobek reklamował ten serwer poprostu, że to nie jest nowa edycja.

Po chwili dostałem "bana" za "admin ma zawsze racje". Nie polecam serwera, nieodpowiedzialna administracja, niedopracowany serwer.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...