Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaka gra pójdzie mi na tym sprzęcie


NarutoManiak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Mam pewien problem bo nie wiem jaka gra mi pójdzie na moim kompie

Moje wymagania:

Procek 1.6ghz karta graficzna 128mb...ram 513mb direct 9.0

Prosze o wyrozumiałość bo sam wiem ż słaby komp :(

Opublikowano

GTA SA

WarRock

Metin2

Dc Universe Online

LoL

Crossfire

Counter Strike 1.6

Combat Arms

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Napisz dokładnie jakie masz części. Ale w ciemno gry do 2005-06 roku.

 

@up

Sprawdzałeś wymagania? DC potrzebuje procka Dual Core 2.4 GHz, więc już ma problem na starcie.

Opublikowano

Half-life

Soul Reaver 1,2

Legacy of Kain Defince

Cs1.6

NFS MW (ten stary MW :DD)

może DMC 3 lub poprzednie części

Metin2

może Minecraft z Optifine

Gothic 1,2 (możesz z dodatkami urozmaicają grę)

Deathtrap Dungeon (ale to na Win 98)

Opublikowano

podam moje dokładne wymagania kompa :

AMD Sempron Processor 2800+ 1.61ghz

512mb ram

nvidia GeForce FX 5200 128mb

Win Xp Professional

Ps. Sry myślałem że to co napisałem wyżej wystarczy

Opublikowano

-Team Fortress 2

-Minecraft

-Tony Hawk American Wasteland

-Oblivion

-Mafia

-GTA od I do San Andreas

-Medal of Honor Wojna na Pacyfiku

-Worms Forts Oblężenie

-CoD 1 i 2

-Dungeon Lord

-Draken Sang

-Sąsiedzi z piekła rodem 1 i 2

-Far Cry 1

-Stalker Cień Czarnobyla

 

Jak potrzebujesz jeszcze to napisz, jest tego masa :)

1375193663-U933511.png


Opublikowano

 

-Team Fortress 2

-Minecraft
-Tony Hawk American Wasteland 
 

Na serjo mówisz ... Minecraft mimo iż ma chałową grafikę to wymagania ma wyrombane w kosmos z TF2 podobnie.

 

-Oblivion
-Far Cry 1
-Stalker Cień Czarnobyla
 

Oblivion ?? stalker?? ja mam dwa razy lepszego kompa i na minimalnych mi chodzą te gry.

co do Far Cry to jest jakaś szansa że na minimalnych pójdzie.

 

 

Sprawdź sobie na stronce jakie gry Ci pójdą. Jest obszerna lista. 

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

 

Ta strona nie do końca pokazuje prawdę ... według niej gry które mi normalnie chodzą nie poninny sie nawet włączyć.

A wiem coś o starych komputerach bo sam jeszcze nie dawno miałem podobny (tylko że ja miałem 1 GM ram)

i wiem jakie gry mi działały.

Np.

Minecraft na 0-20fps



Opublikowano

Jak ja miałem taki komputer stacjonarny z taką pamięcią ram a także karty graficznej grałem w margonem, metin2, gta 3, gta vice city, gta san andreas, the sims 1 balanga, cabal chodź się bardzo zacinał, track mania, twierdza deluxe.

Opublikowano

 

 

-Team Fortress 2

-Minecraft
-Tony Hawk American Wasteland 
 

Na serjo mówisz ... Minecraft mimo iż ma chałową grafikę to wymagania ma wyrombane w kosmos z TF2 podobnie.

 

-Oblivion
-Far Cry 1
-Stalker Cień Czarnobyla
 

Oblivion ?? stalker?? ja mam dwa razy lepszego kompa i na minimalnych mi chodzą te gry.

co do Far Cry to jest jakaś szansa że na minimalnych pójdzie.

 

 

Sprawdź sobie na stronce jakie gry Ci pójdą. Jest obszerna lista. 

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

 

Ta strona nie do końca pokazuje prawdę ... według niej gry które mi normalnie chodzą nie poninny sie nawet włączyć.

A wiem coś o starych komputerach bo sam jeszcze nie dawno miałem podobny (tylko że ja miałem 1 GM ram)

i wiem jakie gry mi działały.

Np.

Minecraft na 0-20fps

 

 

 

Proszę kolego nie udzielaj się, skoro za złamanego patyka się nie znasz ... Zobacz wymagania tych gier i dopiero potem mów, bo mi Ciebie żal... TF 2 Wymaga zaledwie 512 mb ramu, byle jaki procek i kartę graficzną przynajmniej z direct-x 8.1... Co do innych gier to samo, mają podobne wymagania.

A tak odbiegając od tematu, to kup sobie słownik i poczytaj, może tam się czegoś nauczysz...

 

 

Moja jedna zasada: Nie rozmawiaj z debilem bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem -Tu się to prawie sprawdziło

1375193663-U933511.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...