Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wycena czasu poświęconego na kreowanie postaci


Ciskatch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od jakiegoś czasu zastanawiam się za ile mógłbym sprzedać "czas poświęcony na tworzenie konta".
Nie znam się w tej grze na wycenach dlatego piszę to tutaj. Dodam, że konto nigdy nie było banowane, share'owane ani hackowane. Do tej pory jestem pierwszym i jedynym właścicielem tego konta.

Oto co znajdziemy w środku :

24670191172604945590.jpg

 

64105464200365397835.jpg

 

42791597670449444357.jpg

 

78386193630995275309.jpg

 

43636172530915180322.jpg

 

18745095113826242368.jpg

 

Na zdjęciach zostały pokazane przedmioty tylko z nielimitowanym okresie działania. Dodam jeszcze, że planuję kupić co najmniej

1 zestaw rentgenowskiego szkieletu, a na royalskiego mando złoty M32

Opublikowano

Konto jest warte ok. 300 zł. Wiadomo, że nikt ci tyle nie da. Wystaw za 90 zł max., jeśli chcesz je wogóle sprzedawać ;)

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Kolega chciał się tylko pochwalić zdobytymi przedmiotami :)

Nie. cały czas głowiłem się czy sprzedać to konto czy nie. Jednak go nie sprzedaję, a do wyceny daję, ponieważ nie znam się na rynku Bfh

Jedna rada: nie wyciągaj pochopnych wniosków...

Opublikowano

80-100zł. Wydaje się wiele itemow, ale duza częsc to darmowe typu peppery i giftowe itemy. Mało ciekawych ubran, głownie dropy

Opublikowano

Nie. cały czas głowiłem się czy sprzedać to konto czy nie. Jednak go nie sprzedaję, a do wyceny daję, ponieważ nie znam się na rynku Bfh

Jedna rada: nie wyciągaj pochopnych wniosków...

Może nawet byś sprzedał, ale nie za prawdziwą cenę. Na konta z BFH nigdy nie było popytu.

461151420292002410470.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...