Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][FB][40sl] PolandFreeBuild [WL OFF][Nabór ON]


ExClusiVe.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

55780141172013684417.png

IP do przekopiowania : PolandFreeBuild.srvmc.pl

51043613432510132395.png

41367262528731883043.png

97342877195100889193.png

39125547781255242525.png

93562529721403574855.png

89846658576858442502.png

46345741805047081848.png

09606927178814299019.png

65598046875856833908.png

69803808121797305374.png

45278281204283135625.png


85503604078425737133.png

Wzór podania na admina/moda :

Nick:

Wiek:

Czas na serwerze:

Znajomość WG:
Znajomość WE:

Znajomość komend:

Coś o sobie:

Czemu Ty:

Składka 11zł (Jednorazowa - SMS), zapłacisz:

PODANIA TYLKO W TYM TEMACIE PISZCZIE!

69013100036034198305.png

Opublikowano

Nick: Rolland_PL

Wiek: 16

Czas na serwerze: 1

Znajomość WG: 10/10
Znajomość WE: 10/10

Znajomość komend: 10/10

Coś o sobie: Nazywam się Mateusz, lat 16, zajmuję się informatyką. Więcej : GG: 15913563, SKYPE: mathxknight

Czemu Ty: Jestem doświadczony, gram w minecraft niemal od początku, nadaję się na pozycję Admina.

Opublikowano

2 PIERWSZE OSOBY KUPUJĄCY VIPA DOSTANĄ GO NA 3-MC ,ZAMIAST NA 1-MC!!!

KOSZT 11ZŁ

 

 

 

 

2 PIERWSZE OSOBY KUPUJACY SVIPA DOSTANA GO NA ZAWSZE ZAMIAST NA 3-MC!!!

KOSZT 23ZŁ

 

 

MIŁA ADMINISTRACJA,OGARNIĘTA MAPA,DOBRE PLUGINY!

Opublikowano

Zapraszam! dziś kończymy nową mapę,

-dużo większe działki!!!

-specjalna mapa parkour

-mapa wipeout (będzie dziś)

-super kopalnia

-Ładny spawn

-teleporty zamiast warpow!

 

a to wszystko już dziś!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...