Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]Wuel-craft[60 slotow][Nabory na admina/budowniczych][survival+factions]


Radowiciak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G97AxVL.png?1




Adres IP: wuel-craft.maxc.pl:2100
Typ serwera: [Factions] [survival]
Sloty: 60
Zwierzęta: Tak
Potwory: Tak
Nether: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie
Biała lista (WL): Nie
Wersja MineCraft'a: 1.5.2
Serwer Mumble 1.2.4 IP: W budowie.


SZUKAMY EKIPY , daje vipy za reklamowanie a na posade szukam kidmod

SZUKAMY EKIPY , daje vipy za reklamowanie a na posade szukam kidmod

SZUKAMY EKIPY , daje vipy za reklamowanie a na posade szukam kidmod

SZUKAMY EKIPY , daje vipy za reklamowanie a na posade szukam kidmod

SZUKAMY EKIPY , daje vipy za reklamowanie a na posade szukam kidmod

KONTAKT skype radowity1





WaFQ97P.png?1





Pluginy mamy dobrze dobrane i skonfigurowane,

które umilają grę na serwerze



No to Essentials, Authme, WorldGuard, WorldEdit, i

wiele wiele innych.







ny9TWLD.png?1





HeadAdministracja: Radowity, ProFilipPro





Administratorzy serwera:




Moderatorzy: Pozzy







OhNzODl.png?1





Witajcie,



Witam , to moja 2 reklama chciałbym was zaprosić na serwer survival+factions. Możesz znaleźć na nim ogarniętych graczy pograć z kumplami :)
Serwer to jest dedyk na którym lagów nie ma wejdź i sprawdź .Otwieramy konkurs na vipa ,zapros jak najwiecej osob na serwer i zglos sie :)
Napisz podanie o budowniczego ,albo kidmoda!
MOJ KONTAKT skype radowity1
SZUKAMY EKIPY , daje vipy za reklamowanie a na posade szukam kidmod


Opublikowano

Przepraszam ale mój nick Maszejek (moje premium) jest juz zarejestrowany, proszę aby odrejestrować ten nick. Moge potwierdzic np. zmienianiem skinów itd.

Opublikowano

Namawianie do reklamowania w zamian za Vipa, to bardziej dziecinne niż normalne.

Poza tym, coś mi się wydaje, że nie można tak robić.

Zapraszam do lajkowania!!! Pomgołem/Podoba Ci się moja treść? Daj Like i zostaw coś po sobie :)


thumb_pre_1374837071__884049964027144348


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...