Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT|DL] MPC Forum Tool By Keniger | v1.0 | Battlefield Play4Free | NEW *CLICK*


Keniger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1370442536-U343593.png

1370435601-U343593.png

Witajcie, postanowiłem zrobić program w którym będę udostępniał mody, i cheaty, zarówno tworzone przeze mnie jak i te z forum.

STATUS : UNDETECTED (Wiecej info w programie)

Download :

xxx

Skan : *Click*

Funkcje (Nazwa | Gra | Mod/Cheat | Deskrypcja )

- Ultimate Distance Changer | BFP4F | MOD | Usuwa mgłę z gry

1370436299-U343593.jpg

1370436355-U343593.jpg

1370436372-U343593.jpg

1370436390-U343593.jpg

1370436417-U343593.jpg

 

Instrukcja ( Nazwa | Gra | Mod/Cheat | Instrukcja )

- Ultimate Distance Changer | BFP4F | MOD |

 

- Pierwszym krokiem który zrobisz to zadaj sobie pytanie czy twój komputer uciągnie grę na ustawieniach Średnie/Maksymalne

Jeżeli nie to ten program nie jest dla ciebie (Nie działa na innych ustawieniach, tj Minimalne)

- Włącz program (Upewnij się że BFP4F nie działa)

- Kliknij Save

- Wejdź do gry, nic nie zmieniaj żadnych ustawień.

- Kliknij Play i ciesz się No-Fog :)

 

Problemy ( Nazwa | Gra | Mod/Cheat | Rozwiązanie )

- Ultimate Distance Changer | BFP4F | MOD |

Jeżeli masz takie coś :

1370436505-U343593.png

 

 

Zamknij grę, kliknij 'Restore', wyłącz komputer, włącz grę, Play.

Jeżeli problem nadal występuje to :

- Włącz program, kliknij Save

- Włącz grę, Play

- Zobacz czy coś się zmieniło

- Jezeli nie to wyłącz grę i daj Save znowu i tak do skutku.

- Jezeli jednak nic nie działa to napisz mi na PW

 

Na razie skromnie :P A to dlatego że nie mam dużo czasu ale staram się coś dla was wykombinować :)

Program sam się uaktualni w razie jakiegoś update, o czym zostaniecie poinformowani.

Program wymaga stałego dostępu do internetu po uruchomieniu w innym wypadku zamknie się natychmiast.

Do programu zostaną dodane :

- Parachute Mod

- No-Hud

- Keniger's MPC's Bot

Changelog :

 

 

 

======================================================
2013.06.05 - Wydano drugą poprawioną wersje wcześniejszego programu, dodano :
- Auto-updater
- Komunikacje z moim serverem
- Poprawiona funkcja z instalowaniem mod'a
======================================================
2013.06.01 - Wydano pierwszą wersje programu, wiele usterek i bugów.
======================================================

 

 

OndteAw.png
Opublikowano

Najs, tylko zasadnicze pytanie.

Jest za to ban?

@Edit.

A to nie pokazuje ludzików z dalszych dystansów, tak żebym np z300m+ widział kogoś przez m145?

Bo mgła a mgła to różnica :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

Ahh, zapomniałem tam dodać taki jebitny napis UNDETECTED

 

Nawet jak wam zrobią ss to nicz, bo mają algorytmy do wykrywania mocnych kolorów (esp, aimbot, crosshair)

A tutaj nic nie ma więc jesteście dobrze kryci :) W dodatku nie ingeruje w pliki gry :P

 

 

Jezeli nie działa to jutro zrobię wersję V.2 bo być może coś zjebałem >.< Jestem już zmęczony a to był efekt całych dwóch dni programowania

 

 

Najs, tylko zasadnicze pytanie.

Jest za to ban?

@Edit.

A to nie pokazuje ludzików z dalszych dystansów, tak żebym np z300m+ widział kogoś przez m145?

Bo mgła a mgła to różnica :P

To zależy od twojej karty graficznej, jakie masz próbkowanie i szczegółowość textur i siatke
OndteAw.png
Opublikowano

Okej, wytrzym do jutra bo testowałem tylko na X86, a nie wiem dokładnie jak jest z X64, poprawie dodam kilka funkcji sprawdzę i dam nowy. Dzięki za feedback !

 

 

Btw, wiem co już jest problemem ! :D

 

If warunek

Else

...

 

Zamiast ElseIf dałem Else i ścieżka się nie zmienia jak jest system 64 bitowy, usterka znaleziona jutro dam w 100% działający program, na razie tylko posiadacze x86 mogą korzystać. Sorka surasmen

OndteAw.png
Opublikowano

O to chodzi ! Teraz powinienieś zrestartować grę i odpalić ponownie, jezeli nadal to samo to pozmieniaj full screen ON / OFF i powinno chodzić jak ta lala ! Postaram się aby tego bugu nie było, już za kilka godzin dodam kolejną wersję razem z automatycznym update ;3

 

 

Jestem na moim kompie <3 Sprawdzam i zaraz dam v2. :D

 

 

 

@EDIT

Coś nie teges idzie po mojej mysli na razie download xxx ale obiecuję to naprawić jak najszybciej !

 

@Stazakk jak ci nie działa to pw to powiem jak naprawić

OndteAw.png
Opublikowano

Ref.

 

Dodałem poprawioną wersję programu teraz powinno działać w 100%

Wiecej info w programie.

btw, dodałem :

- Auto-updater

- Komunikację z serverem

- Poprawiłem instalowanie moda

 

Teraz działa nawet u mnie :D

W dodatku temat jest odświeżony, polecam przeczytać wszystko do KOŃCA. Żeby nie było pytań.

 

 

@EDIT@@@@@@@@@@@@@

Jezeli komuś działa to bardzo prosze żeby zamieścić post wraz ze zdjęciem gry :P Żeby inni się zdecydowali :D

OndteAw.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Btch please kiedy ten update? Zabierasz sie za dodawanie modów a głównego nie naprawisz(tzn. żadnego). Dodam, że Battlefield'a Play4Free mam w ścieżce C:/Battlefield Play4Free. Mam ten sam problem co MEXXIO.

Pomogłem?? Naciśnij "Lubię to"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...