Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.5.2 [Dedyk] [Survival+Frakcje] [40slotów] [No-Premium] [OtherDrops] [Jobs][Miła Administracja] [Jobs] Takiego Serwa Jeszcze Nie Widziales ! ;)


darofights

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg LouderCraft

 

informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival

 

strzalka.gifSloty: 40

 

strzalka.gifIP: s133.csrv.pl:49818

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzęta: Tak

 

strzalka.gifPvP: Tak - Nie w mieście

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifBialaLista: Nie

admini.png

Kiniaa & Zakochanyy +18 oczywiście

 

pluginy.png

Stworzone Tak Aby Grało Się Przyjemnie : D

 

inf.png

Serwer stoi już jakieś 2tyg ; )
I z każdym dniem przybywa nam graczy ; d
Ale mamy nadzieję że będzie ich jeszcze więcej .
Na serwerze jest naprawdę miła atmosfera , jak i gracze , którzy doceniają naszą pracę włożoną w to wszystko : D
Dobrze by było , gdybyśmy mieli dla kogo go opłacać ; ]
Co znajduje się na serwerze :
strzalka.gif KrólZobie - respi się on co półtorej godziny, a także wypada z niego autorski drop.
strzalka.gif Gildie - Ale do tego są potrzebne itemki, które musisz zdobyć ; )
strzalka.gif Na serwerze jest sklep , w którym możesz sprzedawać swoje zdobyte surowce , ja i kupować takie jakie potrzebujesz.
strzalka.gif Jest też :
/ma join
/PVP
/survival games
strzalka.gif Sa także 2 poarkour'y , na których są częste eventy. Jeden z nich jest otwarty 24/7 .
strzalka.gif Jest plugin, który dodaje prace , dzięki czemu szybciej możesz zdobyć pieniądze.
strzalka.gif Jeśli zabijesz gracza , wypada z Niego jego głowa, a także butelki expa ( 1-4 ).
Mamy nadzieje że Cię zainteresowaliśmy : D
Wbijaj , czekamy na Ciebie !

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...