Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jka puszczać muzykę przez ts i mówić przez mikrofon (BEZ BOTA)


HeRand

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Mam dj i chciałbym mówić także przez mikro tylko nie wiem jak.(ja chce bez bota)

Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Mianowicie ściągasz program Virtual DJ 0.7 w wersji Full z chomikuj . Instalujesz i kopiujesz craca do folderu po czym masz gotowy do użycia. Następnie wchodzisz w config i ustawiasz z lewej strony advence config i klikasz z prawej strony ustawienia advence config.

 

Tam ustawiasz następująco : http://scr.hu/0jih/yssbf

Następnie ustawiasz skórkę programu taka jak na zdjęciu poniżej :
I przyciszasz pokrętłem od góry MIC , bo jak będziesz miał to zaznaczone to będzie pierdziało
Puszczając utwory i chcąc coś powiedzieć bierzesz zakładkę Effects ( zależy z którego decku leci muzyka ) i chcąc coś powiedzieć zaznaczasz opcję AUX i mówisz jeżeli przestajesz mówisz odznaczasz opcję AUX. Zamieszczam zdjęcie :
Pamiętaj że musisz włączyć stereo mix
Jeżeli masz jakieś pytania bądź coś nie działa pisz śmiało ;)
Opublikowano

a da się tak zrobić żeby muzyka była przyciszona a móglbym mowic przez mikro?

 

mikra nie slychać a muzyka trzeszczy -.- MIC mam na 0

Opublikowano

Ale gdy klikam aux ucina mi muzyke mowie przez mikro (na ts nie słychać co mówię).
Chcę tak zrobić by muzyka się przyciszyła, a ja mógłbym ówić przez mikro...

Jak mam ustawić urządzenie do nagrywania w TS?
bo mam ustawiony stero mix... więc chyba raczej przez mikro nic nie powiem...

Opublikowano

Nie da się zrobić żeby muzyka się ściszała albo BOT albo bawienie się suwakiem ale bawienie się suwakiem wychodzi na badziewie bo jeden utwór jest głośniejszy od drugiego i cholera wie do którego momentu ściszyć suwakiem ,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...