Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czit (aim) jak Leys, którego nie widać, a strzela same bańki.


Cooleka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

 

Szukam takiego czita jak leys, który strzela bańki, ale nie ma na ekranie ani kropek ani nic podobnego (co widać na ekranie).

 

Proszę o pomoc!

1377774857-U369478.png

Opublikowano

 

http://www.mpcforum.pl/topic/397234-mph-leis-proofed-by-dedi/

Z tym confingiem.

 

////version prooffed by dedi//////

// aliases
alias reload "load standard.ini"
alias togglepanic "closemenu; disableall; alias togglepanic reload"
alias toggleradar enableradar
alias enableradar "set rad_Active 1; alias toggleradar disableradar"
alias disableradar "set rad_Active 0; alias toggleradar enableradar"
ak 47 = fov 55, smooth 2
m4a1 = fov 43, smooth 3
deagle = fov 120, smooth 1
glock = fov 60, smooth 4
usp = fov 90, smooth 3
// key events
key INS togglemenu
key DEL togglepanic
key END toggleradar
key ENTER naventer
key BACKSPACE navleave
key ESC navleave
key LEFTARROW navleft
key UPARROW navup
key RIGHTARROW navright
key DOWNARROW navdown
// aimkey
alias +aim "set aim_Active 1; set aim_Autoshoot 0"
alias -aim "set aim_Active 1; set aim_Autoshoot 0"
key MOUSE1 +aim
// esp
alias toggleesp enableesp
alias enableesp "set esp_Style 1; alias toggleesp disableesp"
alias disableesp "set esp_Style 0; alias toggleesp enableesp"
key MOUSE3 toggleesp

alias +esp enableesp
alias -esp disableesp
key / +esp

// settings
set aim_Active 1
set aim_Deathmatch 0
set aim_Aimthrough 0
set aim_HideWpnEvent 0
set aim_Autoshoot 0
set aim_NoSpread 0
set aim_NoRecoil 0
set aim_Silent 0
set aim_Smooth 8
set aim_Smoothtype 1
set aim_Aimspot 11
set aim_Prediction 0
set aim_DrawAimspot 0
set aim_FOV 8
set aim_DrawFOV 0
set aim_MinDistance 0
set aim_DrawMinDistance 0
set aim_NoTwitching 0
set esp_Style 1
set esp_Visible 0
set esp_Size 1
set wh_DrawPlayer 0
set wh_DrawWeapon 0
set wh_ColorPlayer 0
set wh_ColorWeapon 1
set wh_GlowGrenade 0
set rad_Active 0
set rad_Size 125
set rem_RemoveSmoke 0
set rem_RemoveFlash 0
set rem_DrawMessage 0
////Config by Baster//////

 

ESP on/off na myszce

Najlepszy config na jakim grałem.

Opublikowano

Ok, ale chodzi mi o taki czit, który mogę odpalić jak leysa, który pojawia się i znika ;) - wkładam pendrive i bez wpisywania configow mam aima, którego nie widać

1377774857-U369478.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...