Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najgorsze Czołgi w wszystkich liniach TD 'ków ?


co sie stao ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam pytanie ,ponieważ mam w planach rozwijać wszystkie drzewka Td' ków . Który Td był najgorszy w danym drzewku ? Wiem ,wiem ,że każdy ma inny gust ,ale są takie Czołgi jak np. JagdPzIV i wszyscy są zgodni ,że jest strasznie chujowy i najgorszy z całego drzewka Niemieckich Td' ków.

Opublikowano

Cześć. Mam pytanie ,ponieważ mam w planach rozwijać wszystkie drzewka Td' ków . Który Td był najgorszy w danym drzewku ? Wiem ,wiem ,że każdy ma inny gust ,ale są takie Czołgi jak np. JagdPzIV i wszyscy są zgodni ,że jest strasznie chujowy i najgorszy z całego drzewka Niemieckich Td' ków.

Potwierdzam. JagdPzIV to straszny crap. Najgorszy td na swoim tierze ;d
76561198001815076.png
Opublikowano

ZSSR - SU-85B

GERMANY- JagdPzIV

USA - Jackson

France - ARL v39

 

Chyba cię kurwa zdrowo popierdoliło.

SU-85B najgorsze?

Mobilne, dobre działo, pancerz odbija, niezłe camo.

 

Jackson?

Jackson zły?

Pojebało?

Fanboy hellcata widzę, bo jackson skątowany odbije wszystko i więcej.

Mobilność się przeżyje.

 

ARL V39 gówniany?

Somua dużo gorsza jak na tier.

 

Arl ma jedno z najlepszych dział na tierze, okątowany więc cośtam odbije, dobre camo...

O czym ty mówisz?

 

 

 

 

@topic

Niemcy - JgPz IV

Rosja - SU-85

Ameryka - trudny wybór, bo wszystkie są dobre

Francja - Somua/Ren UE 57

shoob.png

Opublikowano

Niemcy - JgPz IV, JgPzE100 (pograłem ciut na teście i wkurwiające strzały za 0 -.-)

ZSRR - do SU-85 lipa, potem dostają kopa

USA - T95 - strzały na poziomie ISU-152 (który jest tier niżej i ma w dodatku lepszy RoF)

Francja - wszystkie do IV tieru.

Brytole - Churchill Gun Carrier za pancerz mocno odstający od reszty z tego drzewka.

Opublikowano

Zastanawiam się dlaczego nie wymieniacie najgorszego w ZSRR

SU-100M1

i

SU-101

W USA raczej nie ma ale jeśli już wymienić to:

VIII

i

IX tier bez wieżowych

Ale tylko przez to że wprowadzili gold ammo za kredki.

 

Niemcy to oczywiście VI tier.

 

Brytole? Chyba większość bo mają pełno weakspotów.

Opublikowano

Zastanawiam się dlaczego nie wymieniacie najgorszego w ZSRR

SU-100M1

i

SU-101

W USA raczej nie ma ale jeśli już wymienić to:

VIII

i

IX tier bez wieżowych

Ale tylko przez to że wprowadzili gold ammo za kredki.

 

Niemcy to oczywiście VI tier.

 

Brytole? Chyba większość bo mają pełno weakspotów.

Jeśli byśmy porównywali Xt to Niemcom dochodzi kolejny TD w kategorii najgorszy.
76561198001815076.png
Opublikowano

To jest moje zdanie Olek. Jak masz problem to wypierdalaj.

 

@TOPIC

 

Z 10t Niemiecki najgorszy a najlepszy według mnie obj 268.

1365425281-U294119.png

Opublikowano

Zastanawiam się dlaczego nie wymieniacie najgorszego w ZSRR

SU-100M1

i

SU-101

W USA raczej nie ma ale jeśli już wymienić to:

VIII

i

IX tier bez wieżowych

Ale tylko przez to że wprowadzili gold ammo za kredki.

 

Niemcy to oczywiście VI tier.

 

Brytole? Chyba większość bo mają pełno weakspotów.

 

u Brytoli TDki od V do IX są fajne, maja weakspoty ale nie każdy je ogarnia, naprawdę przyjemne. Najgorszy z nich to oczywiście przejściowy Churchill GunCarier!

Niemcy: JagdPzIV

USA: M8A1

Francja: SomuaSau40

ZSRR: mam tylko linie ISU i jakoś żaden TDk z tej lini nie wydał mi się słaby, no może III tier był męczący (Su85) ale od IV to już jest rozpierdol.

 

Od siebie dodam że polecam ZSRR linie do Ob. 268 oraz Francuskie.

 

Opublikowano

Temat do zamknięcia . Bo jeden pisze ,że Najgorszy Jackson ,a drugi ,,co ty pierdolisz" ? :p

Nigdy nie dojdziemy do porozumienia... Z jednym się zgadzam ,a z drugim nie ... np. Według mnie Jackson i Alecto (z haubicą :D )są bardzo fajne ... Dziękuję wszystkim za odpowiedzi . Temat do zamknięcia .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...