Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Przyzwoitej gry na słabszy komputer


Gnieworz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem ile razy ten temat był już poruszany ale wiadomo... chciałbym przedstawić jakie gry mnie interesują bo szukając po necie zawsze wybierałem jakieś słabe tytuły

 

Windows XP Home Edition 2002

Service Pack 3

 

Intel pentium 4 CPU 1.80Ghz 1.79Ghz

1GB RAM

 

ATI readon 9550SE Series

 

szukam gier o przyzwoitej grafice 3D

RPG, może być coś o zombie, FPS lub jakieś dynamiczne skradanki, mogą być jakieś strategie

 

 

Grałem już w

Gothic1-3 = bardzo mi się podobało ale cóż przeszedłem parę razy i ile można?

Thief The Dark Project = jakoś mi nie przypadło, byłem w połowie pierwszej misji i odinstalowałem

Minecraft = spore lagi 1-30 FPS na OptiFine i najniższych detalach

Counter Strike 1.6 = dalej mi się bardzo podoba

Mount Blade Warband = fajne ale bez kodów coś by mi padło na mózg

GTA San Andreas = Fajne ale coś nie czuję tych misji...

Medal of Honor Alient Assult = było świetnie ale nie będę przechodził więcej razy

Stronghold + Stronghold Krucjata = fajne na zabicie czasu

Mafia I - jeszcze nie skończyłem 3 etapu ale nie bardzo pociąga mnie taki rodzaj rozgrywki

 

To chyba na tyle z gier w które grałem

 

zamierzam zagrać w The Elder Scrools III Morrowind więc tego też nie wymieniajcie

 

najlepiej żeby ktoś zrobił listę a nie żeby w postach były pojedyncze gry

 

 

PS: jeszcze raz przepraszam że znowu taki temat ale jestem załamany

 

szukałem na internecie ale nie mogę przecież stwierdzić jaka dana gra jest tylko po nazwie a listy były długie więc proszę żebyście do każdej gry coś dopisali np:

gothic1 - gra RPG niesamowita fabuła, śreniowiecze itd :)

Opublikowano

Diablo 1 i 2 - średniowiecze, widok od góry sterowanie myszką i klawiaturą. A teraz fabuła: musisz zabić Diabła. Gra się bardzo przyjemnie dzięki klimatycznej muzyce i grafice. Warto zagrać. Jeśli podobał Ci się Minecraft mino lagów to polecam Terrarię. Taki trochę Minecraft tylko że w 2D, oczywiście sandbox. Dużo potworów. Polecam.

Jeśli pomogłem daj Lajk, to nic nie kosztuje, a mnie usatysfakcjonuje :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Call of Duty 4 mi na starym kompie 512 ram odpalił na najmniejszych i nie było wcale ścin :D

Postal 2 - polecam, gra FPP zawsze miałem przy niej duży ubaw, spokojnie na max. ustawieniach graficznych będzie śmigać :D

AMD Athlon II X4 630 Processor 2.80 GHz / 4.00 GB RAM / ATI Radeon HD 5670 / Zasilacz Thermaltake Litepower Black 500W / Windows 7 32-bit Ultimate / Gigabyte GA-MA770-US3

Opublikowano

więc tak:

mam kompa

XP

Ati Radeon 9550

1gb ram

1.80 GHz

 

lol slenderman laguje że nie da się chodzić po menu :(

 

jeśli nie znacie gier horror to może jakiś ultra klimatyczny RPG? oczywiście poza Gothic i TES: Morrowind

Opublikowano

RPG to Oblivion, unEpic, Mount&Blade, DarkSouls, Wiedźmin ;x

 

A takich tematów to z 10kg było... ale ok.

 

Horrorki:

  1. Penumbra
  2. Nie pamiętam jak się to nazywa ale polega na schodzeniu po schodach ;_;
  3. Amnesia
  4. Anal Wake
  5. Lucius
  6. Cry of Fear
  7. F.3.A.R.
  8. Painkiller
  9. Cryostasis
  10. Alone in the Dark

Myślę, że tyle starczy do porządnego srania w gacie ;)

Opublikowano

Morrowind, Oblivion, Gothic 1/2, Mount&Blade, Sacrifice, Baldur's Gate, Legend of Grimrock

Opublikowano

RPG - Neverwinter Nights I i II, Baldur's Gate I i II, Icewind Dale, Fable, Lionheart, Planescape - Torment, The Bard's Tale

@up - chodzenie po schodach to chyba ktoras z czesci SCP.

-

Opublikowano

RPG - Neverwinter Nights I i II, Baldur's Gate I i II, Icewind Dale, Fable, Lionheart, Planescape - Torment, The Bard's Tale

@up - chodzenie po schodach to chyba ktoras z czesci SCP.

O właśnie tak ;x Świetne do grania w nocy. A i wymagania ma małe więc @top spróbuj tego.

Opublikowano

wielkie dzięki ale z gier RPG jakie podałeś to mam pytanko:

Wiedźmin wymaga o ile dobrze pamiętam 2Ghz a Oblivion aż 3GHz

ja mam tylko 1.80GHz więc o ile wiedźmin pójdzie to oblivion podałeś niepotrzebnie

chyba że w oblu wymagania są aż tak zayrzone i pójdzie na takim kompie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...