Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T-Corners[Jail] - Powrót pierwszego w Polsce Jail - HolyServ.! [Dedyk 16gb ram.] [TS3][Najbardziej dopracowany Jail!][Gangi]


Pinecha08

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

T-Corners[Jail]

IP:

Serwer: 91.234.217.205

TS3: 91.234.217.205

Informacje:

myslnik.pngTryb rozgrywki: Jail

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 100

myslnik.pngZwierzęta: Nie

myslnik.pngPotwory: Nie

myslnik.pngPvP: Tak

Pluginy:

Kilka ze starego serwera, kilka nowych + kilka autorskich ^^

Ekipa:

FrxX(Dawniej Cerat0r) - Właściciel

kiwiszon - Właściciel

Maszejek - Właściciel

Hunterss - Właściciel

Pinecha08 - HeadAdmin

CrazyVictoria - HeadAdmin

Kinol77 - Moderator

mrvirus9999 - Moderator

Dodatkowe Informacje:

Pamiętacie ten dawny, sławny i pierwszy w Polsce serwer Jail - HolyServ/Gamid-Games?

Wracamy po długieeej przerwie z trochę zmienioną administracją ;)

Serwer będzie podobny do dawnego ale,

Sektory: A-M+Drugie więzienie po ukończeniu pierwszego!

Po ukończeniu Sektorów jest możliwość wyjścia na wolność, zagrania survivala. Wyjść na wolność będzie można także podczas eventu ucieczki;)

Jeśli wyjdziecie na wolność, nie da się wrócić do więzienia, jedynie można odwiedzić więźnia w specjalnym pomieszczeniu odwiedzin.

Jednak pamiętajcie, wyjście na wolność nie oznacza 100% wolności!

Strażnicy będą dalej ciebie pilnować i przy dużym przewinieniu możesz wrócić do więzienia do sektoru A!

Rozbudowany system zarabiania,

Możliwość zdobycia itemków/zbroi/exp z mobów(MobArena), graczy i różnych surowców
Mamy 3% szansy że gdy zabijemy VIP'a wyleci nam diament.

Mamy 0,50% szans że ze stone wyleci ruda żelaza.

100% Automatyczny serwer (Sektory kupujesz komendą /sektor, automatyczne cele itp.)

System poszukiwanych: Gdy zabijesz kogoś z listy poszukiwanych otrzymujesz automatycznie dany item (zależy od siły poszukiwanego) - W budowie.

MobArena z własnymi klasami i nagrodami. - W budowie.

Parkoury (ahh.. pamiętam ten czas kiedy więcej osób próbowało przejść parkoury zamiast zdobywać sektory:D)

PaintBall - W budowie.

Gangi - W budowie. - możliwe że będzie kilka dni po otwarciu serwera.

Ranking PvP - W budowie. - możliwe że będzie kilka dni po otwarciu serwera.

Serwer będzie się cały czas rozwijał, opłacony jest na bardzo długi czas więc nie padnie po 1 miesiącu:)

Screeny:

 

Spawn

42084248446599523640.png

 

Cele

47225438432527871877.png

 

Stołówka

83657211110101996599.png

 

Spacerniak

60657858841875026405.png

 

Sektory

99999015667715430997.png

 

 

Filmik(Nagrywany na szybko ;x):

http://youtu.be/N2vRzxvPVRU

Rozwiń \/

 


Sens Jail'a : Jesteś najgorszym oprychem więc dzięki dobroci policjantom możesz zmniejszyć sobie wyrok poprzez prace w Sektorach A-L, Im dalej, tym lżej. Twoim celem jest wydostanie sie ze strasznie cieżkich sektorów aż do głównej części więzienia znajdującego sie na powierzchni.Tam zaś musisz zachowywać sie grzecznie aby zmniejszyć sobie odsiadke do minimum lub razem z kolegami z celi planować ucieczke !

Spodziewaj sie jednak ze Policja ci tak łatwo nie odpuści, Klawisze nie są słabi i dysponują potężną bronią !. Nie bądź gorszy !

Zostan najlepszym oprychiem celi, która dzielisz z innymi pięcioma osobami, stwórz najlepszy gang i wyzywaj inne na pojedynki. Już teraz dołącz do świetnej zabawy!

Nie wiesz jak zacząć? Co robić od początku? Tutaj masz wszystko:

 

Strefa A:

Początkowa więc jest za darmo. To na niej zdobywasz drewno i cobblestone,

który potem przeznaczasz na Pierwszy kilof,siekierke.

Drewno i cobblestone sprzedajesz w sklepie zarabiając pieniądze.

Dzieki nim możesz bez trudu przedostać sie do nowej strefy, łatwiejszej od poprzedniej!

Pamietaj! początki zawsze są trudne. Szczególnie te w więzieniu.

Strefa A jest Najtrudniejsza ze wszystkich. Jednak nie masz sie o co bać im dalej, tym łatwiej !

Strefa (150$) B:

Surowce: Piasek i Gline

Strefa (400$) C:

Surowce: Sandstone i Netherrack

Strefa (1000$) D:

Surowce: Iron Ore i Coal

Strefa (5000$) E:

Surowce: Glowstone i MossyStone

Strefa (10000$) F:

Surowce: Dynia i Melon

Strefa (20000$) G:

Surowce: Sponge i Bricks

Strefa (35000$) H:

Surowce: Emeraldy i Kwarc

Strefa (50000$) I:

Surowce: Gold Ore i Stone Brick

Strefa (75000$) J:

Surowce: Obsydian i Pajeczyny (W tej strefie można kupić książkę SilkTouch)

Strefa (100000$) K:

Surowce: Welna i Szkło

Strefa (150000$) L:

Surowce: Lapis Lazuli i RedStone

Strefa (300000$) M:

Ah te tysiące które zbierałeś jakiś czas wkońcu sie opłaciły..

Słodka Strefa "M", słodka wolna część więzienia !

Tyle to trwało ale jakie zyski!.

Już tak blisko do ustatkowania w życiu...Prawowita Strefa "M" Jest możliwa do uzyskania za darmo przy

EVENT UCIECZKA

 

Co robić na serwerze?:

 

1. Musisz wyjść ze strefy A aż do ostatniej strefy (M)

2. W każdej strefie masz do kopania inny surowiec i inną cene do zapłacenia za kiolejną rangę.

3. Reszte ważnych pytań możesz zadać administracji.




Pytania/Propozycje pisać w temacie.!

Cześć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...