Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]Ghost Craft [Zostan duchem] [PvP] Zapraszamy !


Anewil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem wprost zall

Nie radze grac na serwie jak się wybiera ducha to NIBY LOSOWO a gość 10 razy był i nic

ale admin ma to w DU****

Plugin wgrane to to to bez zastanowienia i nic nie robione i tyle

wiec niema co grac są już lepsze serwery . A nie 70% serwerów tu to serwy dzieci max 12 lat wiec rzadko co się znajdzie dobry serwer

Opublikowano

Powiem wprost zall

Nie radze grac na serwie jak się wybiera ducha to NIBY LOSOWO a gość 10 razy był i nic

ale admin ma to w DU****

Plugin wgrane to to to bez zastanowienia i nic nie robione i tyle

wiec niema co grac są już lepsze serwery . A nie 70% serwerów tu to serwy dzieci max 12 lat wiec rzadko co się znajdzie dobry serwer

Jak zal to po co grasz nadal na serwerze... Ogolnie to losowo powinno wybierac jednak nie zawsze dziala wiec wlasnie wprowadzam system dzieki ktoremu bedzie mozna wykupic sobie bycie duchem :)

Opublikowano

Powiem wprost zall

Nie radze grac na serwie jak się wybiera ducha to NIBY LOSOWO a gość 10 razy był i nic

ale admin ma to w DU****

Plugin wgrane to to to bez zastanowienia i nic nie robione i tyle

wiec niema co grac są już lepsze serwery . A nie 70% serwerów tu to serwy dzieci max 12 lat wiec rzadko co się znajdzie dobry serwer

Nie zgodzę Się!

 

Aby być duchem trzeba mieć "Ticket"...

i podczas oczekiwania na rundę wpisac /g ticket use :>

Opublikowano

Hmm myslalem ze serwer bedzie fajny, ale wchodze na serwer i znajduje sie na stonie a stone znajduje sie na oceanie, komenda spawn jest zablokowana. Zdecydowanie nie polecam

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...