Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zarobić Coś Kasy Na Itemki


rkshools

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.kupujemy 2x Lot

2 idziemy na psy wilki itp

3 jak wbijemy 10 lvl idziemy na Metiny bitwy itp

4 dropnie nam parę KU i KD od +0 nawet do +4

5 idziemy na zapy po oramęty kremy do twarzy spinki

6 sprzedajemy nam co lotnie

7Kupujemy Sobie Eq +4 +5 +6

8 idziemy na metiny od 20 25 30

9 Sprzedajemy itemki

10 Kupujemy sobie sobie eq na +7

11Idziemy na małpy dropniemy nawet 20 medali w 1h na 20lvl

12 od 26 lvl idziemy na metiny od 30 35

13 i sprzedajemy mamy jakieś +1kk

14 idzIemy z dobrym eq na best kapitany możemy wylotować kamień duchowny itp

TYM SPOSOBEM DOROBIŁEM SIĘ TYGRY +9 KOSY +9 BOJOWEJ +9 ITD

Opublikowano

Kazdy to wie chyba ale za fatyge dam +

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

A ja mam zupełnie inny sposób

Dobijasz 35 lvl , podczas gdy go bijesz robisz lvle konia, aż gry wreszcie zdobywasz upragniony 35 lvl , piszesz na wołaj i pytasz czy ktoś ci pomoże na bojowca ( niektórzy nawet za free pomagają )

Gdy już masz bojowca , skupiasz się głównie na broni z dużymi dmg . Najlepiej jakiś ribek +6/9 sr. 15 + . Następnie kupujesz rękawice złodzieja ( z IS ) i wybierasz się na metki w m2 ( Wszystkie )

Dropią ci Ku , Kd +2/4 nieraz +1 sie trafi , a czasem nawet OZ ci pocisnie . Zarobek w jedną noc ( od 0:00 do 6:00 ) około 20kk przy dobrym szczęściu . Pomogłem daj 5

Pozdrawiam i Wesołych

" Jakie to prawo kruche skoro łamie je buchem "

 

 

 

spiderew.gif

evol.png

Opublikowano

Mi z 2xdrop w godzinkę z 7 wyleciało ^^

 

A i tak najlepszy zarobek to:

-Wbijasz 30 lvl (max 2 dni)

-Stawiasz FB na noc, rano +/- 10 małży xD

5940179274b57121f6e62d.png
Znawca
Opublikowano

wbijamy 60 lvl i idzemy do v2 w 1 dzien zysk ok. 30kk z 3 reka i ta moneta co podwaja loot kasy.

 

60 lvl to jakies 3 tyg. na ciaglym expieniu ze sh ;] proste

 

no i jeszcze trzeba umieć expic

tumblr_mdlhpnMlgy1r5a70zo1_500.png
Opublikowano

3 jak wbijemy 10 lvl idziemy na Metiny bitwy itp

4 dropnie nam parę KU i KD od +0 nawet do +4

 

Kd dropia od 25lvl metka

2149k6b.jpg
Znawca
Opublikowano

3 jak wbijemy 10 lvl idziemy na Metiny bitwy itp

4 dropnie nam parę KU i KD od +0 nawet do +4

 

Kd dropia od 25lvl metka

 

 

kurde!!! napisało to juz 10 osób to poco to powtarzasz ?? OMG

 

sam spam ...

tumblr_mdlhpnMlgy1r5a70zo1_500.png
Opublikowano

Dla mnie najlepszym miejscem gdzie można zarobić to dt wybijasz około 55 lvl kupujesz w is rękawice złodzieja i można do 10 bodzi na dzień spokojnie wyciągnąć( mi w 1 dzień udało się wydropic 11). A wiadomo bodzie po 1 kk chdza to zysk dzienny wynosi około 10 kk

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Idziemy do lochu małp zależnie od lvl i bijemy bossa leci duzo kasy a czasem jakies itemki w 3 godzinki zarobilem 2.5 kk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...