Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][+1.5.2+]Sześcianowe Oblicze[Nowy Typ serwera][Unikalny Drop][Zycia(Łzy Ghasta)][I wiele innych]


domek33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-572436-0-46119100-1370065375.jpg
Ip Serwera~~>Podam przy starcie. Start serwera o 12:00 szescianoweoblicze.maxc.pl:25695
Wersja~~> +1.5.2+
Sloty~~>10
Potwory~~>Tak
Zwierzęta~~>Tak
Pvp~~>Włączę 2 czerwca o 8:00
Premium~~>Nie
Nether~~>Tak
End~~>Tak
Biała Lista~~>Tak
?==Informacje Dodatkowe==?
+--Unikalny drop który się wyróżnia od innych serwerów(na serwerze /info)--+
< --Hp nad głowami- ->

< --Drop Głów z mobów i graczy- ->

<- -Realistyczne ścinanie drzew-- >
<-Z czasem wymyślimy co jeszcze :)->

+--Jak stworzysz gildie to otrzymujesz itemy--+
+--Własny nether--+
<-Grzybnie(Potrzebne itemy na grzybnie)->
<-Spawner(Ograniczona zmiana mobów)->
<-Darmowy EnderChest->

+--Gildie za itemy--+
<-Emeraldy+64->
<-Diamenty+64->
<-Glowstoneblocki+64->
<-Lód+64->
<-Tnt+64->
<-Bloki Kwarcu+64->

*-Niedługo-*

/*Staty(Nie powiem czego tajemnica :)*\

/*Ulepszenie gildi*\

/*Ulepszenie borderu*\

/*Własne receptury*\
?==Administracja==?
/\-/\-/\-/\-/\-/\-/\-/\-/\-/\
HeadAdmin - _PNG_
\/-\/-\/-\/-\/-\/-\/-\/-\/-\/
?==Dozwolone mody==?
& & OptiFine&&
&&Rei's Minimap&&

Podanie na WL:

Nick:

Wiek(+14):

Ogar:

Grief:

Mikro:

Skype(Możesz podać na PW):

 

Skype lub ts3 obowiązkowy !!!

 

Niedługo Ts3 ale potrzebujemy wsparcia od was ale to już na PW :)

 

Kto pierwszy napisze post wygrywa vip'a :)


Opublikowano

Nick: Almadril

Wiek(+14): 14 lat

Ogar: oczywiście

Grief: nie będe griefował jestem temu przeciwny człowiek się męczy by coś zrobić a tu ktoś rozwala

Mikro: Tak

Skype(Możesz podać na PW): aydeeen1



mam do ciebie prośbę jak dodasz mnie na skype objaśnię ci o co chodzi :D

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Nick: HuriN

Wiek(+14): 15

Ogar: 10/10

Grief: Nie

Mikro: tak

Skype(Możesz podać na PW): Matev2

Hm. co do pierwszego postu, wygra vip na Kwadratowej Masakrze? To powinno sie grac normalnie, bez zadnych takich głupst vipow ;3

+--Jak stworzysz gildie to otrzymujesz itemy--+

+--Własny nether--+
<-Grzybnie(Potrzebne itemy na grzybnie)->
<-Spawner(Ograniczona zmiana mobów)->
<-Darmowy EnderChest->

 

Juz podziekuje za serwer, myślalem ze pogram fajnie tak jak na KM to jest moje marzenie :) Jednak jak spawnery mozna zmieniac, nether wlasny to lipa. ;C

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Matio to nie jest kwadratowa.



to jest nowy typ serwera nawet napisane jest w prezce

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

No to przepraszam, nie zauważyłem ale i tak lipa ze nether wlasny, moby mozna zmieniac :) to jest Survival sam a nie survival + gamemode ;>

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

domek byś moze zwrócil uwage na to co napisałem? :)

Wez usun wlasny nether i zmiany mobow i bedzie git :) Bo to nie jest Survival;>

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

To i to usun i bedzie spoko serwer ;3

 

Mozesz dodac exp ze stone :)

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Serwer ON za 2 min? IP podaj ? i reklamuj wiecej ludu gralo:)

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...