Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Megiar][1.5.2][Survival+Frakcje z Plusem][NO-PREMIUM] Megiar (40 slotów)


Gracjan140

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy Na Serwer

Megiar

informacje.png

Start Serwera 01.06.2013 o godzinie 18

Typ Serwera:Survival + Frakcje Plus

strzalka.gifIP Serwera : s148.csrv.pl:37004

IP Ts3 : t3.svoice.pl:8208

strzalka.gifSloty : 40 [będą zwiększane do 150]

strzalka.gifTyp Serwera: Survival
strzalka.gifPotwory: Tak
strzalka.gifZwierzeta: Tak
strzalka.gifPvP: Tak
strzalka.gifPremium: Nie
strzalka.gifSloty: 50
strzalka.gifBiala Lista: Nie
strzalka.gifNether: Tak
strzalka.gifStatus: buddy_online.gif


Spawn serwera jest to

pewne miejsce w którym sie rodzisz i jesteś w nim całkowicie bezpieczny,

lecz
aby założyć gildie musisz już się trochę postarać, opuścić spawn wyjść
za czerwoną linie i biec przed siebie lub klinąć guzik teleportujący

gracza w losowe kordy ,
znaleźć
team lub grać w trybie 1 osobowym na serwerze, założyć gildie,
pokonywać różne wyzwania oraz pojedynkować sie z graczami przed spawnem ,
oraz przechodzić różne mapy eventowe lub mini gry tak jak paint bal lub
survival games mamy zamiar te obie gry wprowadzić po pewnym czasie na
serwerze
.

admini.png

strzalka.gifWłaściciel : lolface993.

strzalka.gifHeadAdmin : Diabllo.

strzalka.gifHeadAdmin : Odpalony.

 

strzalka.gifAdministracja 16+

Jeżeli masz jakąś sprawe do administracji zapraszam na ts3 podany wyżej

inf.png


strzalka.gifZapraszamy na serwer, na serwerze każdy stara się pomóc.

strzalka.gifBy stworzyć frakcje potrzebujesz przedmioty, utrudnia to znacznie grę.

strzalka.gif15 Obsydianu.

strzalka.gif15 Szmaragdów.

strzalka.gif15 Diamentów.

strzalka.gif15 Sztabek złota.

strzalka.gif15 Sztabek żelaza.

strzalka.gif15 TNT!



strzalka.gifNa serwerze jest plugin utrudniający rozgrywkę graczom

tak zwany drop z kamienia .

Drop:

strzalka.gifDiamenty 0,3 %

strzalka.gifZłoto 0,5 %

strzalka.gifEmeraldy 0,4%

strzalka.gifI podczas Eventu drop jest zwiększony

do

strzalka.gifDiamenty 0,5 %

strzalka.gifZłoto 0,7 %

strzalka.gifEmeraldy 0,6%

strzalka.gifEvent jest robiony co tydzień ponieważ było by za łatwo

Na Serwerze Jest plugin FactionsPlus Który dodaje do gry wiele możliwości do gildi

takie jak więzienie dla gracza który jest w gildi i wiele wiele więcej.

Regulamin Serwera :


Zasady ogólne

1. Na serwerze nie można się obrażać wtedy administracja może nałożyć muta (max 24 h).

2.
Nicki rasistowskie, zbrodniarzy wojennych, sławnych osób, obrażające
czyjąś kulturę lub wyznanie, religijne (np. Jezus, Bóg itp.),
zawierające niestosowne nazwy w niku = perm).

3. Na serwerze nie wolno reklamować innych sieci serwerów, stron www, serwerów gier itp. (ban perm).

4. Zakaz grifowania (ban perm).

5.
Na serwerze panuje zasada 3 ostrz = ban ostrzeżenia może dać admin oraz
moderator , administracja informuje o ostrzeżeniu poprzez kick oraz
wiadomość która pisze jak nas wyrzuca z serwera.

6. Jeśli
znajdziesz gdzieś błąd, zobaczysz gifera zrób ss bądź nakręć film i
wrzuć go na forum do działu o nazwie skargi i napisz na jakim serwerze
sie to działo a my go ukarzemy.

7. Jeśli zablokujesz magicznym
zaklęciem (/cprivate) drzwi w nieswojej gildi lub sethome twój problem
radź sobie sam pomożemy ci tylko w tedy kiedy będziemy mieli czas).

8.
Jeśli wejdziesz na serwer a dostaniesz muta albo bana i nie wiesz z
jakiego powodu dostałeś kare nie zakładaj multi-konta zgłoś się do nas.

9.
Używanie bugów na serwerze jest zabronione i grozi banem (perm) a
jeżeli znalazłeś bug zwróć się jak najszybciej do administracji a my to
naprawimy i odwdzięczymy się.

10. Na serwerze można mieć max. 1 konto następne konta będą nagradzane banem.
________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________
​______________________________
Wspomagacze


1. Używanie skryptów, cheatów i innych wspomagaczy jest równoznaczne z banem na forum i serwerach.

2.
Jeżeli jesteś z Administracji niżej rangą od Admina musisz mieć dowody
na to kogo banujesz ktoś ma nodusa nagraj filmik, ktoś lata zrób filmik
,ktoś grifuje spawn hmm zrób zdjęcie ? nie nagraj filmik !.
________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________
​______________________________
Ważne


1. Admin ma obowiązek utrzymywać serwer w należytym porządku.

2. Admin ma dawać przykład.

3. Admin ma prawo ukarać gracza, który nie wykonuje jego poleceń (np. zaprzestania przeklinania itd.).

4.
Jeśli admin nie jest do końca pewny, czy dany gracz oszukuje, powinien
skonsultować się z innymi adminami (przy braku adminów może nakręcić
film).

5. Admin powinien starać się utrzymywać porządek bez konieczności dawania banów, czy kicków.

6. Traktujemy wszystkich tak samo! Nie ważne czy jest to Twój kolega czy admin!

7.
Admin może mieć 3 ostrzeżenia = gdy ta osoba uzbiera 2 ostrzeżenia
admin zostaje zabrany np.: zabijanie graczy na game mode, dawanie innym
itemów itd.
Za większe przewinienia admin zostanie natychmiastowo
zabrany !!! np.: rozwalenie świata lub wprowadzania zmian bez ingeręci
oraz powiadomienia Administracji .itp

8. Tylko Właściciel i
HeadAdmin może robić eventy jeden raz w tygodniu. Jeżeli Administracja
pozwoli zrobić event moderatorowi lub "Adminowi" tak też ma sie stać!

9. Admin ma obowiązek przestrzegać taryfikatora który znajduje się powyżej.

10.Pamiętaj Administracja nie odpowiada za stracone itemy.

11.Pamiętaj Administracja nie prosi o twoje dane do konta a jeżeli prosi to oszust skontaktuj sie z nami i zrób dowody .

12.Pamiętaj ustaw sobie Hasło TRUDNE.

13.Jeżeli jesteś analfabetą 'Niemartw sie niejesteś skreślony pomożemy ci przeczytamy wytłumaczymy"

14.Administracja
Typu Właściciel ma przychylność i możliwość zmiany w każdej chwili
regulaminu świadczącego o dalszej rozgrywce oraz nowych aktualizacji
związanych z serwerami Megiar" .
________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________
​___________________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...