Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pisanie] Teleportacja na nową Mapę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Proszę o napisanie Questa: telepotrację na nową mapkę u NPC


Nazwa NPC:

Witaj podróżniku

Witaj Witaj

Chcesz sie przenieśc?

czekają cie niebezpieczeństwa

uważaj!

napewno?

[Tak] [Nie]- Wychodzi.

na następnej "karcie":

Nazwa Npc:

Gdzie chcesz się wybrać?

"Nowa mapa1" od 90 lvl-(gdy nie będzie zniski lvl to ma pisać : NazwaNPC: / A jeśli lv odpowiedni to pisze:
"Posiadasz Nieodpowiedni Level" Powodzenia!

"Nowa mapa2" od 110(gdy nie będzie zniski lvl to ma pisać : NazwaNPC: / A jeśli lv odpowiedni to pisze: NazwaNPC
"Posiadasz Nieodpowiedni Level" Powodzenia!

"Nowa mapa3" od 130(gdy nie będzie zniski lvl to ma pisać : NazwaNPC: / A jesli lv odpowiedni to pisze : Nazwa Npc:
"Posiadasz Nieodpowiedni Level" Powodzenia!


4 przycisk: "Wycofaj Się!" (jeśli klikniemy Wycofaj się to pisze: NazwaNPC:
" Rozumiem, wróć kiedy będziesz gotowy."

 

ID NPC : 20092

Warpy : mapa1 : xxxxx xxxxx

mapa2: yyyy yyyy

mapa3: zzzzz zzzzz

 

 


 

Z góry dziękuje ;) Polecą Lajki ;) Dużo lajków ;)

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Juz widze ze cos jest nie tak .. ;]

 

 

 

Przypatrze sie temu blizej i dam Edit

 

EDIT

 

 

Masz dziala

 

 

http://wklej.to/JPysN

Tak jak jest: Mapa 1,2,3 to jeszcze miał byc przycisk "wycofaj SIę" po którego naciśnięciu pisze: rozumiem, wróc kiedy będziesz gotowy

 

Nie o to chodziło... chce żeby w queście pisało

 

I za kazdym razem co Gada coś NPC żeby był ten wzór

 

20092(nazwa NPC):

Witaj podróżniku!

Witaj witaj.... i tak dalej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...