Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak ustawić dwie rangi jednocześnie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, nwm. jak ustawić dwie rangi jednocześnie. Używam permissionsex, oraz essentials chat.

 

Tutaj macie przykład o co mi chodzi:

 

[VIP][MIASTOWY]NICK: WIADOMOŚĆ

 

 

Za pomoc like +

Opublikowano

@up

Permissions, oraz essentials jeszcze nie powstało, ale interesuje mnie to JAK, to zrobić, jeśli mógł byś mi to wyjaśnić, to bardzo proszę.

Opublikowano

Nie dajesz żadnego prefixu w permissions.yml

W EssentialsChat vip ma:

<{NAME}&7{MESSAGE}>

a trzeba mu dać

<&2[&6Vip&2]{NAME}&7{MESSAGE}>

 

I jak mu chcesz dać rangę MIASTOWY, to dajesz mu prefix /pex user nick prefix &3[MIASTOWY]

Tada

343731479829004887779.png

Opublikowano

Da się dać komuś 2 rangi, ale będzie widać tylko jedną na czacie.

Ustawiasz 1 grupę np. Vip

/pex user gracz group set vip

I drugą grupę np. Admin

/pex user gracz group add admin

 

Myślę, że pomogłem :)

Opublikowano

 

Nie dajesz żadnego prefixu w permissions.yml

W EssentialsChat vip ma:

<{NAME}&7{MESSAGE}>

a trzeba mu dać

<&2[&6Vip&2]{NAME}&7{MESSAGE}>

 

I jak mu chcesz dać rangę MIASTOWY, to dajesz mu prefix /pex user nick prefix &3[MIASTOWY]

Tada

 

Wypowiedz miesiaca nie dajesz w permission a jednak dajesz bo komenda /pex od tego jest ;d

 

 

 

Co do tematu zalezy jak ustawisz czat essentials bo mozna miec wiele rang jednoczesnie a wyswietlanie calkiem czegos innego, mozna to zalatwic przzez prefix w PEX jak i nie uzywac tego w cale i uzyc konfiguracji essentials chat

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Wystarczy ze dla Vip'a ustawisz prefix

 

'&6[VIP]&b[MIASTOWY]&f'

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...