Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Podnoszenie hematow i muszli ravia


EviLeX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam pytanie a zarazem prośbę,aktualnie posiadam kamermoda na ravie,wgralem sobie coś - autopickup na wybrane itemy ale widze tylko potki i hematy leżące na ziemii a mi potrzebne jest również to,aby widzieć muszle które dropią z mobów. Jeżeli ktoś posiada takie cuś - proszę o podanie,lub o zrobienie dla mnie takiego czegoś ;] Dzięki za przeczytanie;]

Opublikowano

Dopisz sobie w itemravia takie coś

29001 ETC icon/item/50037.tga

Będzie widział muszle jako szkatke heksagonalna ale podnoszenie itp działa :)

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

mam takie cos :

 

4 WEAPON icon/item/00180.tga d:/ymir work/item/weapon/00180.gr2
17 WEAPON icon/item/00180.tga d:/ymir work/item/weapon/00180.gr2
50011 ETC icon/item/50011.tga d:/ymir work/item/etc/jewellery_box.GR2
70038 ETC icon/item/70038.tga
27001 ETC icon/item/27001.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_R.GR2
27002 ETC icon/item/27002.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_R.GR2
27003 ETC icon/item/27003.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_R.GR2
27014 ETC icon/item/27014.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_R.GR2
27004 ETC icon/item/27004.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_B.GR2
27005 ETC icon/item/27005.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_B.GR2
27006 ETC icon/item/27006.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_B.GR2
29001 ETC icon/item/50037.tga

 

czyli równiez dopisać to tego co podałeś to d:/ymir work/item/etc/medicine_B.GR2?

jeżeli jeszcze masz chwilkę mógłbyś odpisać,jeżeli wiesz może jak zrobić aby widzieć rekawice zlodzieja,bo co 30 min relogowac na klienta z ravii i zakladac po czym zmieniac znowu na moda - troszke denerwujace

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...