Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Sezon V {1.5.2} {Odwzorowane Pluginy} {BIALI VS CZARNI}


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KWADRATOWA MASAKRA

DLA NIEZNANYCH

Play4Fun

(Inspirowane serią "Kwadratowa Masakra" sezon 5)

75168534bfdd9.png

Pluginy bardzo podobne do serwera "Kwadratowa Masakra" S5

REKRUTACJA:

Rekrutacja jest u nas bardzo ważna gdyż chcemy zebrać miłych i ogarniętych graczy ,którzy będą aktywni.



Wzór Podania:

Nick(W minecraft):

Wiek:

Skype(Proszę podać):

Kanał YT:

Dyspozycyjność (W jakich godzinach,dniach):

Opisz siebie w co najmniej 3 zdaniach:

OPIS ROZGRYWKI:

Na serwerze losujemy dwie ekipy , każda drużyna będzie posiadał opiekuna (Admina).
Przez pierwsze 5 dni gry ,gracze zbierają surowce i budują fortyfikacje obronne...
Każda ekipa na start dostaje 1 skrzynkę z itemami startowymi i drugą z losowym przedmiotem (Może to być klocek dirt a może i diamentowy miecz)
Podczas 5 dni gdzie gracze budują zamki 4 końcowe dni są już z działającym PvP
Cuboid na zamek można założyć gdy grupa uzyska odpowiednią ilość itemów.
Po 5 dniach nastaje wielka wojna w określonych godzinach i tutaj ważna jest dyspozycyjność graczy.
Na czas wielkiej wojny ściągane są cuboidy i wszystkie chwyty są dozwolone.
Gra toczy aż gracze przeciwnej drużyny zdobędą ich flage i odwrotnie.

Rozgrywka toczyć się będzie na losowo wygenerowanym terenie z włączoną granicą świata



InformacjeDOT3.png

TEAMSPEAK 3:(Tu się uzupełni)

PODANIA SKŁADAĆ:

-Pod tematem

-Prywatna wiadomość

-Prywatna wiadomość YouTube

http://www.youtube.c...odowyPiaskowiec

-Komentarz pod Filmem

Film:

Zapisy przyjmujemy do Soboty...

Start Niedziela lub Sobota ewentualnie poniedziałek!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...