Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] LegendCRAFT [PvP][24h/7][Non-Premium][No-Hamachi][TS3][Dedyk] - Serwer Twoich Marzeń ! <-----


leper1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

53694330982019594303.png

Przedstawiamy Ci serwer gry Minecraft, którego tak długo szukałeś.

Znajdziesz tu wiele równoległych światów, w których poznasz wspaniałe i rozległe budowle.

Spotkasz fantastyczne formy wirtualnego życia.

Zanurzysz się w wielkie przestrzenie z niezliczoną liczba niespodzianek.

Poznasz labirynty nie mające końca. Nie zwlekaj i dołącz do nas!

45566299168986316459.png

Typ Serwera: SkyBlock

Adres IP Serwera: LegendSky.pl

Ilość Slotów: 500

Wersja: 1.5.2

Arena PvP: Tak

Non-Premium: Tak

Whitelist: Nie

57317041910080680079.png

KelathPL Założyciel
_Leper_ Zalożyciel

EastWestFM HeadAdmin

AlcatrazPL Administrator
sezorr Administrator

GraczMan Moderator
Hades96 Moderator
elharion Moderator
Sosnaaa Moderator
Ujtek98 Moderator

Fokker787 Pomocnik

Dodatkowe Informacje:

91511298141764387077.png IP : LegendCraft.pl

81861626111229317171.png Kliknij

odwiedz-zapraszamy.gif

x

Opublikowano

Powrót tego GUUUUFNA ja wale...
Nie grajcie tam _Leper_ (dawny Ernesto) givuje itemki graczą !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Powrót tego GUUUUFNA ja wale...

Nie grajcie tam _Leper_ (dawny Ernesto) givuje itemki graczą !

 

Pierw się naucz pisać analfabeto, a po pierwsze u nas nigdy w Administracji nie było Ernesta!

x

Opublikowano

Serwer jest ZWALONY ! Ktoś mi sie na koncie zarejestrował . To jest Kradzież .



Tyle powiem . Wpiszcie lepiej /authme unregister zegcio . Bo ja nie pozwole okradać sobie KONTA

                                                             graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...