Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★NbrCraft★[1.5.2][EXP Z STONE][DIAXY ZE STON][MCMMO][SURVIVAL + FRAKCJE][AUTOMATYCZNY SKLEP]★[24/7]★


farciarz3335

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg NbrCraft[1.5.2][EXP Z STONE][DIAXY ZE STON][MCMMO][sURVIVAL + FRAKCJE][AUTOMATYCZNY SKLEP][24/7]


Informacje3.png


strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje + mcMMO

strzalka.gifSloty: 10 (tymczasowo)

strzalka.gifIP: s1.yfun.pl:20102

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie



Administracja5.png
_Farciarz666 | TheDaminoooPL | BattleSky


pluginy3.png
Odpowiednio dobrane.


InformacjeDOT3.png
Oferujemy;
- Automatyczny Sklep
- Ogarniętą ekipe
- Niepowtarzalną mapę
- Miłą atmoswere
- Niezapomniane wspomnienia

Do stworzenia gildi potrzeba ;
- 10 diaxów
- 10 żelaza
- 10 złota
- 10 obsydianu

Vip posiada ;
/heal
back
tpa
Rezerwacja slota
/kit Vip (co 4 dni)
Kilka /sethome
Diaxowy set i narzendzia
Chcesz kupic te range ?
Wejdz na adres podany nizej i kup Vipa ;)
www.NbrCraft.yfun.pl

SuperVip posiada ;
/heal
/back
/tpa
/kit SuperVip (co 4 dni)
Kilka /sethome
/repair
/time
/weather
/feed
/hat
Rezerwacja slota
Diaxowy set i narzendzia z enchantem
Chcesz kupic te range ?
Wejdz na adres podany nizej i kup SuperVipa ;)
www.NbrCraft.yfun.pl


 

Generator by -outi-

 

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

są szanse na admina? ;P

Budowniczy/Moderator ;)

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

SZUKAMY WEBMASTERA !!

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...