Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak ustawić nawiasy w czasie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanie, jak ustawić żeby na modzie, na szepcie na ravii godzina była w kwadratach? Normalnie na cliencie wygląda to tak :

 

http://scr.hu/0oja/mhiwl

 

 

A na modzie wygląda to tak :

 


Prosiłbym was o pomoc bo wątpie że GM , administracja jest taka tępa że nie zauważy braku kwadratowych nawiasów . Co prawda niby jakaś instrukcja jest w tym modzie gdy wpiszemy w grze /wlevel ale za Chiny nie potrafię tego ogarnąć. Dlatego proszę by ktoś mi napisał co mam wkleić w cfg bo wiem że to wszystko się o to opiera.
Pozdrawiam i standardowo za pomoc lecą + :)

bez gif


Opublikowano

Kwadratowych nawiasów mogą nie zauważyć, ale co z przyciskiem "Blokuj"? :rolleyes:

Spróbuj:

http://www.mpcforum.pl/topic/920169-tut-raviaeu-lv-oraz-godzina-na-szepcie-na-kamer-modzie/

Pozdrawiam.

No dobra ale wiesz , Administrator nie poprosi mnie o zrobienie ss'a w celu sprawdzenia czy nie mam na szepcie "Blokuj" . Kwadratowe nawiasy ustawione , raz do mnie pisali i do niczego sie nie przyczepili :P. Do zamknięcia a ty kolego łap +

bez gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...