Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

xxx.pl - marketing mailowy - wynagrodzenie za odbieranie maili - www.xxx.pl


Olo1998123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojawił się ciekawy program, w którym firma ma wypłacać uczestnikom wynagrodzenie za odbieranie i czytanie emaili.

Opis programu:

"eRmail to usługa, która dzięki kampaniom reklamowym od
Zleceniodawców, podzieli część zysku pomiędzy użytkowników, którzy na
daną reklamę klikną, przeglądną i ewentualnie przeczytają. Ta usługa
jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, zależy tylko od
was ile chcecie zarobić. Oczywiście milionów nie zarobisz, ale na wczasy
lub luksusowy prezent za kilkaset złotych.

FIRMY PŁACĄ ZA REKLAMĘ NAM -> MY PŁACIMY ZA REKLAMĘ TOBIE

eRmail, który otrzymasz, zawiera tekst lub obrazek, który
dostarczy Ci informacji na temat danej reklamy, dzięki temu dowiesz się o
zniżkach, nowościach, produktach i usługach na polskim rynku, co więcej
dostaniesz za to pieniądze.

Rynek jest przesycony reklamami, które widzisz wszędzie, ale nigdy
nie dostałeś za to ani grosza. My staramy się zmienić pogląd na temat
marketingu, dlatego za każdą przeczytaną od nas wiadomość otrzymasz
wynagrodzenie.

5 powodów, dla których warto spróbować

Powodów, dla których warto spróbować usługi eRmail.pl, jest o
znacznie więcej niż pięć, lecz jeden z podstawowych powodów brzmi:
„Dlaczego agencje reklamowe i agenci reklamowi mają zarabiać krocie
skoro końcowym odbiorcą jesteśmy My Wszyscy”.

Dzięki eRmail.pl w ciągu jednego roku możesz uzbierać sporą ilość pieniędzy, za którą przeznaczyć na dowolny cel.

20 zł za zarejestrowanie się

Niezwłocznie po zakończeniu rejestracji Twoje konto zostanie przelane 20 zł. Rejestracja nie zajmie ci więcej niż kilka sekund.

Do 1 zł za każdy eRmail

Możliwość otrzymania 1 zł za każde otwarcie eRmaila, który od nas
otrzymasz, jest zapewne kusząca. Ale jeszcze nie wiesz, że Program Poleć
umożliwi potrojenie tej kwoty. Zależy to również od Twoich znajomych
oraz od tego na jaki POZIOM uda Ci się dojść. Z biegiem czasu możesz za
pomocą funkcji Upgrade oraz Poleć zarobić duże wynagrodzenie. Wyobraź
sobie, że codziennie otrzymujesz od nas 1 do 5 eRmaili. Teraz możesz
obliczyć sobie do jakiej kwoty uda Ci się dojść w przeciągu roku.
Poniżej dowiesz się więcej…

Możesz zwiększyć swoje zyski aż o 200 %

Za pomocą Programu Poleć możesz zwiększyć swoje dochody aż o 200 %.
Za każdym razem, kiedy Twój polecony użytkownik przeczyta nasz eRmail,
Ty również zarobisz pieniądze, bez jakiejkolwiek pracy.

Na Twoim koncie użytkownika możesz w każdej chwili sprawdzić ile zarobilidla Ciebie Twoi znajomi.

Przegląd Promocji, Nowości, Produktów oraz Usług na polskim rynku

Interesujesz się Nowościami? A może Twoje zainteresowanie budzą
masowe przeceny lub duże zniżki cen elektroniki? Interesują Cię teżinne
Produkty? Ciekawią Cię też korzystne Usługi lub strony internetowe,
które mają coś do zaoferowania?

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!

Istnieje wiele interesujących Nowości, Rabatów, Produktów, Usług
oraz Informacji, których nie znajdziesz lub nie masz w jaki sposób się o
nich dowiedzieć.

eRmail.pl poda Ci te informacje i w dodatku zapłaci Ci za to.

Do 20 zł za każdą ankietę

Udział w sondażach na naszych stronach, to kolejny sposób jak zarobić
jeszcze więcej. Przez udzielanie odpowiedzi na kilka pytań możesz
zarobić aż 20 zł. Wysokość Twojego wynagrodzenia zależna jest od
długości ankiety.

Ankiety są anonimowe."

OPIS POCHODZI ZE STRONY PROGRAMU.

Zarejestrowałam się, na wewnętrznym koncie programu widzę naliczone 20 zł.

Myślę, że spróbować można - tym bardziej, że jako uczestnik programu
mogę kreować własne kampanie mailowe, co mnie też bardzo interesuje.

Link do rejestracji : xxx

Opublikowano

wypierdalaj z tym gownem, na poczatku moze z 2 dni reklamy po zlotowce, potem po 20 gr, 200 zeby wyplacic, ile ja mam kurwa, 10 lat zbierac reklamy zeby 200 zl wyplacic? xD szczerze to boje sie tam podawac adres / konto bo to frajernia pewnie jakas

Opublikowano

Po pierwsze to skasuj ten Ref Link na dole. Mam tam konto też jak mi się chce coś tam poklikam. Ale umieszczanie Ref Linków na forum jest zabronione. Generalnie stronka to nie fake. Kolega robił 2 miesiące i dostał te 200zł na konto. Plus taki,że nie podajesz danych osobowych, tylko mail (najlepiej nowy) i konto bankowe. Więc mogą Ci naskoczyć, nawet gdyby to był fake. Sposób zbyt męczący nie jest. Wchodzisz raz dziennie na skrzynkę i klikasz. Jak na tyle pracy to jest to opłacalne. Jednakże uzbieranie tych 200zł może trochę zająć.

Opublikowano

Heh, ciagle ten scam reklamuja a w internecie nikt nie pochwalił się dowodami z wypłat. Zwykły scam, do kosza z tym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...