Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][Survival+Factions] 1.5.2 20 slotów [MineFanSkim]


kasper777

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nazwa:
MineFanSkim
Adres:
bar.owncraft.pl:8662
Wersja:
1.5.2
typ:
Dedyk
White - list:
Nie
sloty:
20
moby:
Tak
potwory:
Tak
pvp:
Tak
ekipa:
dAmian3k, Pio_trek88, Steel
info:
Nie jestem administratorem serwera, ja go tylko reklamuję. Proszę o opinie na jego temat, jakieś propozycje, co zmienić, lub dodać także mile widziane.

 

Generated by mcsentence.pl
Opublikowano

Reklama z du*y wyjęta , dużo jej brakuje to prawie pozytywnej opini.

Administracja troche dziecięca , ponieważ wymyśla powody by wykluczyć członka z teamu.

 

Serwer był fajny do czasu aż stał się beznadziejny.

Kolega up (damian3k) wypowiada się ,, o jaki to fajny serwer''

Mimo że gra Jako Administrator. a wiadomo że każdy właściciel będzie się wypowiadał że jego serwer jest najlepszy.

 

Do rzeczy .

 

Serwer słaby prezentacja do du*y, administracja to dzieci.

Nie polecam.

NoNaMe

Opublikowano

Reklama z du*y wyjęta , dużo jej brakuje to prawie pozytywnej opini.

Administracja troche dziecięca , ponieważ wymyśla powody by wykluczyć członka z teamu.

 

Serwer był fajny do czasu aż stał się beznadziejny.

Kolega up (damian3k) wypowiada się ,, o jaki to fajny serwer''

Mimo że gra Jako Administrator. a wiadomo że każdy właściciel będzie się wypowiadał że jego serwer jest najlepszy.

 

Do rzeczy .

 

Serwer słaby prezentacja do du*y, administracja to dzieci.

Nie polecam.

kolego mrserek czuc tutaj u ciebie zazdrosc.:D bo nieumiales byc adm.. miales ip zmienne zakladales konta dawales im opa.. itd .. szkoda gadac.. :) Uzytkownik naprawde godny polecenia.. lapacz postow

an-pOmOgLeMF20dajF20F2bF20LIKEF20-0000ffffffffxxxxxx36023-1-1-10-blue003.gif

Opublikowano

Reklama z du*y wyjęta , dużo jej brakuje to prawie pozytywnej opini.

Administracja troche dziecięca , ponieważ wymyśla powody by wykluczyć członka z teamu.

 

Serwer był fajny do czasu aż stał się beznadziejny.

Kolega up (damian3k) wypowiada się ,, o jaki to fajny serwer''

Mimo że gra Jako Administrator. a wiadomo że każdy właściciel będzie się wypowiadał że jego serwer jest najlepszy.

 

Do rzeczy .

 

Serwer słaby prezentacja do du*y, administracja to dzieci.

Nie polecam.

 

kolego mrserek czuc tutaj u ciebie zazdrosc. :D bo nieumiales byc adm.. miales ip zmienne zakladales konta dawales im opa.. itd .. szkoda gadac.. :) Uzytkownik naprawde godny polecenia.. lapacz postow

racja, administrator serek byl z cb beznadziejny.. A co do serwera to polecam na nim zagrac i pomoc nam go udoskonalac

Opublikowano

Słaba prezka, ale serwer fajny :)

Polecam

Zapraszam do lajkowania!!! Pomgołem/Podoba Ci się moja treść? Daj Like i zostaw coś po sobie :)


thumb_pre_1374837071__884049964027144348


  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...