Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie do kogoś kto ćwiczy na siłowni


xProMx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

mam takie pytanie

 

jakie ćwiczenia musiał bym robić żeby zrzucić 2cm tłuszczu z brzucha ?

180cm wzrostu

waga 70kg

zastosować diete ?

 

20998702874517236159.jpg

Sygna wykonana przez czarnaaa

Opublikowano

Siema

mam takie pytanie

 

jakie ćwiczenia musiał bym robić żeby zrzucić 2cm tłuszczu z brzucha ?

180cm wzrostu

waga 70kg

zastosować diete ?

masz 180cm i tłuszcz na brzuchu? :O

dziwne trochę, ja mam 175, ok. 75kg i nie mam, tyle że ja ćwiczę na siłce.

Jasio90.png
Opublikowano

Zastosować dietę? Nie no co ty, odżywianie się w fast foodach i samym tłuszczem wspomaga chudnięcie oraz przyśpiesz krążenie krwi w organizmie. To to chyba oczywiste jak chcesz schudnąć? Oczywiście dieta odpowiednia i posiłki o odpowiednich porach. Dieta nie znaczy BRAK JEDZENIA. Druga sprawa,że tłuszczu nie mierzy się w centymetrach tak dokładnie:


1. Stanąć prosto.

2. W prostej linii nad prawą koscią
biodrową na wysokosci pępka chwycic calą skórę łacznie z tkanką
tłuszczową pomiędzy dwa palce lewej ręki - kciuk i wskazujący. Tkanki
nie nalezy ani mocno sciskac ani trzymac luźno pomiędzy palcami - uchwyt
ma byc pewny.

3. Wziąc linijkę, metr krawiecki lub inne narzędzie miernicze 1.gif

4. Zmierzyc odleglosc między palcami.


5. Zapisujemy sobie tą wartosc w milimetrach gdzies na boku.

6. Wchodzimy pod ten link: http://www.hussman.org/fitness/caliper.htm

7. Wyskoczy nam okienko - skrypt zapyta nas na początku o naszą płeć. Wpisujemy m - jezeli mezczyzna, f - jezeli kobieta.

8. Skrypt zapyta nas o wiek - wpisujemy wiek w latach.


9. Wreszcie skrypt zapyta nas o ilosc tkanki tluszczowej w milimetrach
zmierzonej powyzszym sposobem. Odczytujemy zapisana wartosc i
przepisujemy ja do okienka.

10. Klikamy dwa razy OK.


11. Otrzymujemy informacje o ilosci tkanki tluszczowej w organizmie w
procentach(Your estimated body fat...). Blad tego pomiaru nie jest
znaczacy i wynosi ok 1.5% do 2%. Pod wieloma wzgledami jest to lepsza
metoda od pomiaru tkanki tluszczowej metodą impulsow elektrycznych.

Teraz, aby uzyskac ilosc tkanki tluszczowej w kilogramach nalezy przemnozyc wskaznik procentowy przez nasza wage.


Np. Waze 100 kg. Procentowa zawartosc tluszczu w moim organizmie to
20%. 100kg * 0.20 = 20kg. Ilosc suchej masy w moim organizmie to 100-20 =
80kg.

Opublikowano

Dieta przede wszystkim !

Na siłowni ćwicz normalnie. Proponuje robić mniejsze przerwy między seriami. + trening cardio

A spaliłem tłuszcz dodając do treningu raz w tygodniu porządny trening (skakanka + worek)

Zawsze możesz pomyśleć nad jakimiś spalaczami ale nie polecam!

ravensygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...