Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

cofnijmy sie w czasie [kto pamieta]


WOT00000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łezka kręci się w oczku :) szczególnie na widok ruskiego drzewka (mojego pierwszego :) )

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Ja tez żałuję, ze wtedy nie grałem. Gdybym cofnął się w czasie to bym zaczął robić radzieckie czołgi do IS-7, żeby potem dostać IS-4.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ja tez żałuję, ze wtedy nie grałem. Gdybym cofnął się w czasie to bym zaczął robić radzieckie czołgi do IS-7, żeby potem dostać IS-4.

Podobno wtedy nie było jeszcze czegoś takiego jak strzały za zero :D

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podobno wtedy nie było jeszcze czegoś takiego jak strzały za zero :D

No nie było :D Ja to nawet pamiętam jak amerykańskiego drzewka nie było ^^ Zdarzały się nawet takie błędy jak np. pomiędzy dwa hetzery wpadał stug (w tabelce z czołgami naszej drużyny i wrogów :P)

Opublikowano

Ja tez żałuję, ze wtedy nie grałem. Gdybym cofnął się w czasie to bym zaczął robić radzieckie czołgi do IS-7, żeby potem dostać IS-4.

Co to za przyjemność dostać czołg ? :>

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

z Bety jak mnie pamięć nie myli. Miłe wspomnienia :D. Dzia and Panzer Vor!

Ja dokładnie pamiętam wersje Beta bo widziałem jak gra ^_^ mój kuzyn

 

Z jakiego czasu są te drzewka?

Pierwsza wersja Wot'a Beta 27 stycznia 2011 rok jak dobrze pamiętam :huh:

Opublikowano

Hah, pamiętam że za czasów alphy/bety dostawało się złoto co tydzień :D

Szkoda że wtedy pograłem max. 10 dni :/ Gdybym wiedział że to się tak rozrośnie to bym grał cały czas :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...