Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń utwór poprzednika


Orł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nigdy nie byłem fanem, nawet w okresie kiedy często słuchałem Nightwisha (btw - nadal uważam, że pierwsze trzy albumu są dobre, jak na gatunek). 5/10

 

Kolejna okazja do udowodnienia, że tutaj (zapewne) nikt nie zna się na muzyce, a w szczególności takiej, gdzie wymagana jest umiejętność gry na instrumentach :P (nie brać mnie na serio)

 

I am the god, the chaos and destruction
Behold the powers of my wrath

Opublikowano (edytowane)

Nigdy nie byłem fanem, nawet w okresie kiedy często słuchałem Nightwisha (btw - nadal uważam, że pierwsze trzy albumu są dobre, jak na gatunek). 5/10

 

Kolejna okazja do udowodnienia, że tutaj (zapewne) nikt nie zna się na muzyce, a w szczególności takiej, gdzie wymagana jest umiejętność gry na instrumentach :P (nie brać mnie na serio)

 

Nie mów że nikt się nie zna, bo to co podałeś, to po prostu darcie japy, jeśli chodzi o instrumenty, to jest to tylko przysłowiowe "napierdalanie" w gitarę, co nie ma nic wspólnego z instrumentalizmem ;)

Poza tym, to że ktoś ma inny gust muzyczny i nie podoba mu się darcie i ostre tempo, to nie znaczy że nie zna się na muzyce, sam gram na gitarze, ale nie cierpię growlu i deathmetalu.

 

co do @1361622928-U485574.pngnanocosplay

 

6/10 Kiedyś grałem Coldplaya, więc ujdzie.

 

Edytowane przez nanocosplay
Opublikowano

Nie mów że nikt się nie zna, bo to co podałeś, to po prostu darcie japy, jeśli chodzi o instrumenty, to jest to tylko przysłowiowe "napierdalanie" w gitarę, co nie ma nic wspólnego z instrumentalizmem ;)

Poza tym, to że ktoś ma inny gust muzyczny i nie podoba mu się darcie i ostre tempo, to nie znaczy że nie zna się na muzyce, sam gram na gitarze, ale nie cierpię growlu i deathmetalu.

 

Hue hue, takich reakcji oczekiwałem, totalnej ignorancji i nie rozumienia zarówno ironii, jak i faktu, ze taki muzyk death metalowy musi mieć umiejętności nieporównywalnie wyższe od muzyka np. rockowego ;) Sam growl to nie coś, co da się zrobić bez ćwiczeń.

Słowem: you amuse me, try some more! ;)

 

@xeno4141

Całkiem przyjemnie się tego słucha. Lekkie, łatwo "wchodzi". Wokalista ma nawet przyjemny głos. Gitary szału nie robią, perka bazowa, ale i tak jest miło.

6+/10 (rekord w temacie :D)

 

Dla odmiany kawałek instrumentalowy. Czekam na więcej "hejtu" ;)

I am the god, the chaos and destruction
Behold the powers of my wrath

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...