Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] na zmniejszenie lagów w Minecraft :)


otik23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, napiszę wam sposoby na zmniejszenie lagów w Minecraft :).

A więc jest kilka dostępnych opcji :), pewnie każdy z was zna świetną modyfikacje czyli OptiFine.

Dzięki tej modyfikacji będziemy mogli maksymalnie zmienić Minecrafta, np wyłączyć chmury, animacje ognia itp, dzięki temu będziemy mieli mniej lagów :).

Download:

http://www.minecraftmine.org/optifine-mod/

Instrukcja : Pobieramy plik, dajemy na pulpit i wchodzimy w Start-----> następnie wpisujemy w polu %appdata%, i wyskoczy nam lista folderów, po czym wchodzimy w folder .Minecraft---->bin i plik o nazwie minecraft otwieramy za pomocą WinRara, albo 7-zippa.

Po otwarciu usuwamy folder META-INF i wszystkie pliki z pobranego moda przeciągamy do archiwum.

 

Następnym sposobem jest aktualizacja Javy, dzięki temu nasz Minecraft będzie szybszy.

 

Download:

http://java.com/pl/download/index.jsp

Aktualizacja zawszę dostępna pod tym linkiem :).

 

Jeszcze wielu graczy Minecrafta posiada pirackie wersje (Launchery), które zżerają więcej RAM-u.

Czytałem gdzieś że kupno Minecrafta jest naprawdę dobrym sposobem, na "zmniejszenie lagów :D".

 

Przydatnym sposobem jest też używanie domyślnego Texture-packa :). Wszystkie dodatnie Textury HD czy tym podobne zajmują trochę RAM-u i to też zwalnia naszego Minecrafta. W końcu deffault nie jest taki zły.

 

Można jeszcze zmienić ustawienia Minecrafta.

Instrukcja : Wystarczy w opcjach graficznych dać Render Distance: Normal, Grafika- Fast :).

To powinno zmniejszyć trochę nam lagi :) .

Sorki za wszelkie błędy itp :)

"W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, galaktyczny Real Madird który kocham ponad życie"

Opublikowano

jprdl milion takich tematów.

mam tego juz dość. admini, help.

ogarnijj emotikony

vip.png

Maksymalnie maksymalny, LewyReus.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...