Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana Bonów (Mojej Broni Na 100Um 100 Sr)


RT00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam a więc tak jak w temacie chciałbym zmienić bony tylko w mojej broni przez baze na 100 sr i 100 um. Za pomoc dam 30 5*.

Klikaj klikaj..

Dokładnie tak. Jeszcze kawałek.

Klikaj jeszcze :).

Klikaj tak tak!

Dalej jeszcze!

Klikaj!

Klikaj no!

Już prawie koniec..!

Doszedłeś do skarbu! Teraz kliknij tylko w to a tam znajdziesz Trade Hacka v.1.2 :>.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wchodzisz do player@player, szukasz swojego nicku, i szukasz ID(od twojego nicku po lewej bedzie, prawdopodobnie cos w stylu 10XXX, gdzie XXX to numery)

Potem wchodzisz do item@player i szukasz tam wszystkich wpisow z twoim ID

To jest ukryta treść, proszę

I jak juz znalazles wszystkie te wpisy, to szukasz kolumny vnum, to bedzie ID przedmiotu, ktory posiadasz, jak juz znalazles jedziesz w prawo i szukasz:

attrtype0 oraz attrvalue0 i zmieniasz dowolnie, jesli chcesz miec srednie 100% zmieniasz to w taki sposob:

W attrtype0 wpisujesz 71

W attrvalue0 wpisujesz 100.

brak ;<

Opublikowano

A gdzie szukać tego player@player?

Klikaj klikaj..

Dokładnie tak. Jeszcze kawałek.

Klikaj jeszcze :).

Klikaj tak tak!

Dalej jeszcze!

Klikaj!

Klikaj no!

Już prawie koniec..!

Doszedłeś do skarbu! Teraz kliknij tylko w to a tam znajdziesz Trade Hacka v.1.2 :>.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...