Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Spolszczony/Zangielszczony Switch Bot na privy


NewL0TH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Szukam spolszczonego badz zangielszczonego switch bota na privy, jeżeli takowy istnieje to prosiłbym o podanie linka.

Szlag mnie trafia gdy widzę język niemiecki, a krew mnie zalewa gdy widzę error również w niemieckim języku.

Posypia się lajki! :3

crysis2l.jpg


,,If we don't end war, war will end us"-H.G Wells

Opublikowano

@xMasakra

Dzięki za link, zabieram się do testowania.

Edit:Działa, tylko jest jeden problem.

Gdy już odpalam wszystko jak na filmiku, to nie zmienia mi bonów (ustawiam przedmiot do bonowania na 1 slocie, a zmiany tuż obok niego) ktoś mi wytłumaczy co i jak?

crysis2l.jpg


,,If we don't end war, war will end us"-H.G Wells

Opublikowano

Spróbuj wziąć zmianki na przed ostatnie miejsce w eq i przeładuj..

''Moc Energia Amfetamina''

 

Opublikowano

@Immortal

Error po niemiecku, coś o Facebook-Page

@xMasakra Zabieram się do testowania, dam edita.

 

Edit:Okazało się że to serwer jakimś cudem blokował mi switch bota, teraz sprobowalem na hammermt2, i w okienku zamiast braku nazwy pisał nick mojej postaci, także spoko :)

Do zamknięcia.

crysis2l.jpg


,,If we don't end war, war will end us"-H.G Wells

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...