Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Euro truck simulator 2 czy warto zagrać?


3xclusivesexy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nez kierownicy też w porządku :) Gram na klawiaturze. Oczywiście na dłuższą metę nudna, ale czasami na taki chillout przy muzyce lub z drugą osobą na TS pojeździć i poopowiadać jakieś historyje niestworzone zawsze spoko :) Do tego zarzucić mody na zdjęcie ograniczenia prędkości, żeby można było do 150km/h jeździć, wszystkie oryginalne samochody i więcej realizmu. Jazda jak nie wiem.

Opublikowano

Myślę że warto zagrać w ETS2 bo np jak byś chciał iść na przewóz towarów lub coś w tym stylu to bardzo ci to pomoże xD.

PS. Najlepiej się gra na kierownicą i pedałami bo na klawiaturze słabo ;/.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

EHM...co za pytanie,oczywiśćie że warto zagrać,jeżeli lubisz symulatory i trochę realizmu to naprawde najlepszy symulator ciężarówek z tamtego roku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli masz słabego kompa to nawet tego nie instaluj, gra jest fatalnie zoptymalizowana i na mocnym sprzęcie potrafi zaciąć.

Tu sie zgodze. Ja na sprzęcie, na którym powinna mieć ze 100fps, są w mieście spadki ;d Ale ogólnie to nie jest zła, po jakimś czasie się nudzi ale mnie znowu kusi, żeby zagrać xD

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Hehehhe, Głupoty gadacie.
Ja na kompie (1,5 GB Ramu, Karta Graficzna 512 MB GeForce 7600 GT chyba) chodzi na średnich :)
I to tylko w miastach zatnie, więc :]
Ale fakt faktem macie racje, źle zoptymalizowana:/

GNLS-Soxic.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Fajna gierka tym bardziej jak MP jest 

76561198069051974.png

CPU: AMD Athlon 64 X2 4200+ 2,21 GHz

GPU: Nvidia GeForce 8600 GT

RAM: 2 GB

HDD:  SEAGATE 75 GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...