Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] FuBu i wymiana baryłek z balmory za eq z globala


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież od początku było wiadomo, że ten serwer jest po to. Aby zdobywać kasę i itemy z metin2.pl.

 

Wszystko z IS pewnie idzie na metin2.pl, ale więcej będzie miał na serwerze jak zacznie sprzedawać bryłki.

 

Widać tu naszego kochanego FuBu, ciekawe czy Bambus3k to wisi. Ale pewnie tak.

Opublikowano

FuBu ma i będzie miał zakaz publikacji na MPC więc wypociny na jego temat są Nam tu niepotrzebne .

Nie ma co forum zaśmiecać na dyskusję o takich ludziach i serverach

Opublikowano

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na jego temat , zresztą tutaj nie jest jego publikacja tylko cała prawda o nim a w regulaminie nic nie pisze że takich rzeczy nie można wstawiać.

Zapraszam do dyskusji

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na jego temat , zresztą tutaj nie jest jego publikacja tylko cała prawda o nim a w regulaminie nic nie pisze że takich rzeczy nie można wstawiać.

Zapraszam do dyskusji

 

jak wstawiamy filmy jak u was na ravii rozdaje benq to od kierzka perm leci, oj oj - jebani hipokryci =(

Opublikowano

jak wstawiamy filmy jak u was na ravii rozdaje benq to od kierzka perm leci, oj oj - jebani hipokryci =(

Oj jebany hipokryto temat był poruszany 1000x i wyjaśniany u isamu na teamviewerze :C niestety obrońcy fubu zrobią wszystko żeby mu dupę lizać

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na jego temat , zresztą tutaj nie jest jego publikacja tylko cała prawda o nim a w regulaminie nic nie pisze że takich rzeczy nie można wstawiać.

Zapraszam do dyskusji

Jeżeli go zamknąłem to oznacza że tak miało być.

Wrzucamy tutaj filmiki gry.Wasze porachunki z FuBu nas nie interesują.

Raz ktoś wrzuca filmik na Was, a potem Wy na kogoś.Dziecinada

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...