Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Lives MC] Mo'Sky! Pierwszy na Świecie ! Mo'creatures+ Skyblock [zapowiedź]


MagicznyKrzys

Zagrasz w ?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
||
R
||
E
||
K
||
L
||
A
||
M
||
A
||
1325367129modmcs.png
1364478361u369501.pngWidziałeś kiedykolwiek serwer skyblock 1364478375u369501.png
z mo' creatures?
Tak, nie ?

 

 

d424a80f76e16bf552a09fa.png
Jeźeli nie to czeka na Ciebie TAK NA CIEBIE wiele nowych przezyć z Minecraftem
[...]Na latającej wyspie gdzie mieszkali sobie minecraftowe postacie jak notch czy stave,
postanowili wygrzebać pare planów z szopy którą stworzyli na wyspie...
Notch znalazł ciekawy projekt pokazał odrazu Stave'owi
znalazł tam natomiast projekt Mo'sky!
[...]
Skyblock z systemem TradeSky?
Handel ?
Tworzenie wielkich fabryk kaktusów?
skomplikowanych farm trzciny?
1364478361u369501.pngczy wiele godzin przy kopaniu cobble'a zniechęcą Cię do grania ?1364478375u369501.png
Na Mo'sky nigdy nie znudzą gdyż za kopanie
dostaje się pieniądze które mozna potem wymienić na niezbedne przedmioty
takie jak piston's.
adminie.png
- Właściciel Ciastek
- ViceGM Czeli
infm.png
Serwer wystartuje w najbliszych dniach !
Serwer stworzony w 50%
Pluginy:
LiveMC, skyblockunlimited, (aktualniane będą pluginy)
Bedzie mozliwosc kupna Vip (Vip ma mozliwosc robienia sklepów na danym terenie 5x5. )
i SuperVipa (mozliwosc robienia sklepów na danym terenie 10x10 + co godzinny 1 x diament.)
Diament słuzy do dodania życia na serwerze . ( i domyslne tworzenie wyposażenia diamentowego)
Pierwsza osoba która napisze Słowo w komentarzu "Zagram na serwerze Pozdrawiam "
Dostanie darmowego diamenta wartość retoryczna.

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Zagram na serwerze Pozdrawiam :-)

Moj nick Deratyzator

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

Nie polecam, administracja to takie nie ogary, że zobaczycie <3

Po 1sze To, że wyszliśmy z twojego serwera ja i Czeli to nie oznacza, że od razu jesteśmy nie ogarami

Czemu wyszlismy ? - Misiek był dzieciakiem a zarazem adminem który miał wszystko gdzieś, kiedy Czeli szukał nowych osób ty banowałeś za byle g*wno.. a potem jeszcze miałeś do Czeliego wonty, żeby odbanował.. Chłopie.. zastanów się nad tym co piszesz. .

Po 2 !

To jest dopiero pierwszy serwer i zarazem dopracowany wiec sam się zaprzeczasz.

Aby ogarnąć serwer mam zamiar dodać zasadę tak od Siebie Po 23 można klnąć za każde klniecie nekanie na publicznym chacie Warn 3 Warns = ban

Pozdrawiam Administracja Mo'sky

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Na serwerze zagram. Pozdrawiam.
Mój nick to : TopikGamesPL

 

Zaproszę kolegów na pewno ...

MPVP - Najlepszy serwer PvP w Polsce!

Opublikowano

Nie polecam, administracja to takie nie ogary, że zobaczycie <3

Chłopczyku radę Ci, zamilcz... bo to ja wybiłem Twój serwer km kiedyś i teraz tak mi się odpłacasz? Smieszny jesteś. Sam siebie kompromitujesz, gdyż dobrze wiesz co jest prawdą ;]

 

Pozdrawiam Czeli

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Chłopczyku radę Ci, zamilcz... bo to ja wybiłem Twój serwer km kiedyś i teraz tak mi się odpłacasz? Smieszny jesteś. Sam siebie kompromitujesz, gdyż dobrze wiesz co jest prawdą ;]

 

Pozdrawiam Czeli

Pfff, pozdrawiam <3

Mam nadzieję, że wam serwer nie wypali :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...